Problem ze skrzynią,

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adamek245357
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 21, 2008 20:16
Lokalizacja: Klecza Dolna
Kontakt:

Problem ze skrzynią,

Post autor: adamek245357 » wt paź 21, 2008 22:08

Witam koledzy. jestem tu nowy. Szukam pomocy dla mojej MK2 :crazy: Mianowice jakis miesiąc temu gdy jechalem rozerwało mi mechanizm rużnicowy. Zakupiłem MK3 ale postanowiłem ze moja dwujeczka musi jezdzić gdyż byla dla mnie jedną z najwaniejszych rzeczy. Więc wziołem sie do roboty wyciagłem ładnie skrzynie biegów i oczywiscie piekna dziura w bloku skrzyni od strony sprzęgła :crazy: Nie zastanawiając sie podjechałem na szrot i kupiłem skrzynie tylko że 5 biegową. Najważniejsze co nie napisałem moj MK2 1.3 L gaznik rok produkcji 1985 skrzynia była 4 biegowa o oznaczeniu 5F. Wracając do tematu włozyłem skrzynie 5 biegową z MK3 o silniku 1.6. I co się okazało nie ma sprzęgła :goof: więc wyciągłem skrzynie 2 raz bo być morze zle coś zlożyłem lub nie zauważyłem uszkodzenia. Jak się okzało sprzegiełko w stanie bdb brak uszkodzeń troszke tylko obudowe docisku zrysowało. ale nic nie pokrzywiło. Nie mam już pomysłu jak ja naprawić :crazy: Prosił bym was o pomoc. Jeśli morzecie daj cie jakis pomysł co morze byc winą brku sprzegła ? z gury dziekuje. :( przepraszam za ortografie.
Ostatnio zmieniony wt paź 21, 2008 22:42 przez adamek245357, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
stelmik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: wt mar 18, 2008 18:09
Lokalizacja: dęblin
Kontakt:

Post autor: stelmik » śr paź 22, 2008 07:16

łożysko oporowe lub wyciskacz nie działa



adamek245357
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 21, 2008 20:16
Lokalizacja: Klecza Dolna
Kontakt:

Post autor: adamek245357 » śr paź 22, 2008 07:53

Czyli wymiana sprzegła ? i musi działać ? :chytry: bo jesli to sprzegłem to nie ma co się zastanawiać tylko trzeba kupić i założyć. :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości