Cool air do 2E

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
matti6060
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt cze 13, 2008 21:50
Lokalizacja: Częstochowa

Cool air do 2E

Post autor: matti6060 » pt paź 10, 2008 11:51

Witam
Wlasnie wpadlem na pomysl aby dodac troche wiecej tlenu koniką w moim 2e i zamontowac w swoim GTIku filtr stozkowy,z tego co wyczytalem to najleprzym i najskuteczniejszym rozwiazaniem byl by chyba dolot w stylu "cool air" :smoke: i wlasnie odnosnie tego mam pare pytan... miakowicie czy ma ktos lub czy robil ktos u siebie cos takiego???co mi bedzie potrzebne?jak to wykonac zeby bylo dobrze i ile bedzie mnie to kosztowac???z gory dzieki za pomoc :cool:



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pt paź 10, 2008 16:17

Najpierw naucz się pisać w ojczystym języku (chyba ze jestes cudzoziemcem)

Jak już to zrobisz, naucz sie czytać.

Kiedy będziesz już umiał jedno i drugie skorzystaj z szukajki. Tam zobaczysz co daje taka modyfikacja, opinie tych co ją zastosowali i wyciągnij wnioski.

Osobiscie zdecydowanie takie mody odradzam (bo zakladam ze na profesjonalne pomiary na hamowni w celu znalezienia odpowiedniej pozycji dla stożka nie znajdziesz funduszy, tym bardziej na porządny firmowy sożek z policzonym pod silnik dolotem).

Nie chcę Cie zniechęcać ale lepiej odpuść, bo szkoda silnika który możesz uszkodzić. tanimi gadżetami. Lepiej dołóż trochę kasy i zafunduj sobie używany sportowy kolektor wydechowy albo wałek schricka.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
matti6060
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt cze 13, 2008 21:50
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: matti6060 » ndz paź 12, 2008 17:12

Po pierwsze to nie prosze o szukanie bledow ortograficznych tylko o rade ,bo prz****olic to sie kazdy potrafi ale jesli chodzi o wyrazenie zdania na jakis temat to juz trudniej...wiec pomijam pierwsza czesc twojej wypowiedzi....kolektor wydechowy tez mam w planach ale najpierw chcialem zrobic cos z tym stozkiem...chcialem kupic jakis lepszy stozek ale po doprowadzeniu chlodnego powietrza podobno jest lepszy efekt...



Awatar użytkownika
LCQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 27, 2007 08:08
Lokalizacja: z kutego tłoka...

Post autor: LCQ » ndz paź 12, 2008 17:48

matti6060 pisze:.kolektor wydechowy tez mam w planach ale najpierw chcialem zrobic cos z tym stozkiem..
przygotuj 600-800 zł wtedy dostaniesz namiary na firme która dobrze to zrobi, bo po stylu Twojej wypowiedzi widać że odejmiesz sobie koni :helm: , wiem coś na temat 2E bo wałkowałem go sporo czasu
Ostatnio zmieniony ndz paź 12, 2008 17:48 przez LCQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Była zmodzona ibiza 2e, był swap na ABF, było modzenie ABFa,doszły Schricki 2x268, wywalone na rzecz 276/276, teraz czas na:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261294
ale to mało więc ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości