Co myslicie O sprzecie firmy BLAUPUNKT

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt paź 10, 2008 07:10

Kubus20, bardzo dobry pomysł :) postaram się coś skrobnąć jeszcze dzisiaj ;)


Obrazek

GRIZLI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: wt sie 22, 2006 19:31
Lokalizacja: MALBORK Hamburg
Kontakt:

Post autor: GRIZLI » pt paź 10, 2008 17:43

MediaX
A kto go ceni?
A właśnie, że jest ceniony a co do zdania sprzedawców, nie wiem, z żadnym nie rozmawiałem jeszcze bo po sklepach nie chodzę. Jeśli chodzi o porządne głośniki w podobnej cenie, które pokażą już co potrafią bez dodatkowego wzmacniacza, to właśnie ten model jest godny polecenia.

Kubus20
System trójdrożny za 249zł, który jest bardzo dobry i ma porządną zwrotnicę
no fakt , młodziutki jesteś i pewnie jeszcze nie nauczyłes się czytać. Gdzie ja napisałem -system 3 drożny za 249 zł? Jakbyś poszukał to byś znalazł, taki zestaw :licytacja używek- termin 12 dni, start -400 zł. 249 to kosztują 2 drożne odseparowane, niskobudżetowe HERTZY (ale nie są złe a wręcz przeciwnie). Autor postu nie wskazał...mam 10 tys na sprzęt, doradźcie co kupic. Tak więc nie wyjeżdżaj tu z ,,kondziami" :grin: :grin: :grin:, ktore można sobie za te 249 zł kupić . KONDZIA to możesz sobie wiesz na co założyć kolego szanowny. Jeśli piszesz o takich sprawach, pisz wyraźnie i ze zrozumieniem. Nie wszystcy są w temacie a potem będą głupoty opowiadali innym o ,,kondziach" i robili z siebie pośmiewisko. W końcu, to nie jest forum audiofilskie, nak torym takie tematy są na porządku dziennym a większość użytkownikow posiada ,,porzadny sprzęt. Dla jednego porzadne będą 2 kolumny na FRONT za 3800 zł do odsłuchu stereo, dla innego porządne, ba , wręcz zajefajne będzie kino domowe z 5 głośnikami za 1500 zł. Jeśli kolega chce przeznaczyć około 600 zł na radio to nie musi zaraz kupować higendowego zestawu za kilka tysięcy i pakować wzmacniaczy na każdy głośnik aby posłuchać dobrej muzyki.
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2008 17:52 przez GRIZLI, łącznie zmieniany 4 razy.


Octavia III -1.4 DSG ---[/i]

Awatar użytkownika
MediaX
Forum Master
Forum Master
Posty: 1199
Rejestracja: wt sty 09, 2007 19:06
Lokalizacja: Mońki

Post autor: MediaX » pt paź 10, 2008 18:20

GRIZLI pisze:MediaX
A kto go ceni?
A właśnie, że jest ceniony a co do zdania sprzedawców,
I o taka właśnie cenę mi chodziło nie $ tylko o opinię......a gdybyś posiedział SER więcęj na tym forum to byś wiedział iz dużo tańsze Helixy DB są pod radiem już o wiele lepsze niż Hertzy.Bynajmniej tweeter nie jest taki rażący i po piskliwy - lecz łagodny.Są tańsze i to też przemawia a przy wygłuszonych drzwiach nawet na samym radiu potrafią jako tako zagrać,jak i również pod wzmacniaczem potrafią.GRIZLI,
1x165mm bas +1x80mm średni w drzwi oraz tweter na słupek lub podszybie to tak dużo?
Ceny nie ma ale jest przykład 3drożnego....jak juz sam wczesniej wspomniałeś
Autor postu nie wskazał...mam 10 tys na sprzęt
Więc nie ma co wspominać o takim wyjściu.Jak wiadomo systemy te(czytaj z wyższej półki) sa drogie.W tej cenie można już kupić dobry 2drożny.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787][size=167]KSIEGA PRZYKAZAN CAR AUDIO[/size][/url]


[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d30de6adc141c0d4.html][img]http://images24.fotosik.pl/263/d30de6adc141c0d4med.jpg[/img][/url]

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pt paź 10, 2008 18:27

GRIZLI pisze:MediaX
A kto go ceni?
A właśnie, że jest ceniony a co do zdania sprzedawców, nie wiem, z żadnym nie rozmawiałem jeszcze bo po sklepach nie chodzę. Jeśli chodzi o porządne głośniki w podobnej cenie, które pokażą już co potrafią bez dodatkowego wzmacniacza, to właśnie ten model jest godny polecenia.

Kubus20
System trójdrożny za 249zł, który jest bardzo dobry i ma porządną zwrotnicę
no fakt , młodziutki jesteś i pewnie jeszcze nie nauczyłes się czytać. Gdzie ja napisałem -system 3 drożny za 249 zł? Jakbyś poszukał to byś znalazł, taki zestaw :licytacja używek- termin 12 dni, start -400 zł. 249 to kosztują 2 drożne odseparowane, niskobudżetowe HERTZY (ale nie są złe a wręcz przeciwnie). Autor postu nie wskazał...mam 10 tys na sprzęt, doradźcie co kupic. Tak więc nie wyjeżdżaj tu z ,,kondziami" :grin: :grin: :grin:, ktore można sobie za te 249 zł kupić . KONDZIA to możesz sobie wiesz na co założyć kolego szanowny. Jeśli piszesz o takich sprawach, pisz wyraźnie i ze zrozumieniem. Nie wszystcy są w temacie a potem będą głupoty opowiadali innym o ,,kondziach" i robili z siebie pośmiewisko. W końcu, to nie jest forum audiofilskie, nak torym takie tematy są na porządku dziennym a większość użytkownikow posiada ,,porzadny sprzęt. Dla jednego porzadne będą 2 kolumny na FRONT za 3800 zł do odsłuchu stereo, dla innego porządne, ba , wręcz zajefajne będzie kino domowe z 5 głośnikami za 1500 zł. Jeśli kolega chce przeznaczyć około 600 zł na radio to nie musi zaraz kupować higendowego zestawu za kilka tysięcy i pakować wzmacniaczy na każdy głośnik aby posłuchać dobrej muzyki.
Sprzedawcy zdania nie poznasz , no może niektórego. Szczerości i handlu jakoś w parze nie widzę :)

Powiadasz niskobudżetowe Hertz-e - "nie są złe ,a wręcz przeciwnie" .... nie róbmy scen. No Kolego naprawdę powinieneś wybrać się na jakiś zlot/zawody i posłuchać chociaż przodu/sceny w przeciętnie wypasionym aucie. Jeśli ktoś uważa że oprze "scenę przednią" na kwocie "do pełna proszę" , to naprawdę powinien się zastanowić nad zakresem wiadomości w danym temacie prezentowanym przez siebie.

To forum poniekąd jest audiofilskie , może być i będzie :chytry:

Tak , kogoś może zadowolić zestaw za 1,5k Home-Audio, ale po to jest forum , abyśmy doradzali w cenie coś mniej/więcej lepszego. Używany hi-end wcale nie jest drogi. Trzeba wiedzieć w które klocki zainwestować więcej ,a w które mniej, aby efekt systemu był optymalny.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob paź 11, 2008 00:07

GRIZLI pisze:no fakt , młodziutki jesteś i pewnie jeszcze nie nauczyłes się czytać.
Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz, więc zluzuj koparę.
Ja nie komentuje Ciebie tylko Twoje posty.
HERTZ DSK 693 -bardzo dobry i ceniony zestaw 2 drożny odseparowany, który świetnie gra już na końcowce z radia i do tego jest niedrogi(249 zł z dytansami)
Tu pisałeś.
Fakt pomyłka, mowa była o dwudrożnym, co nie zmienia faktu, że zestaw tragiczny, w którym wysokie tony kłują tak strasznie, że nie a się tego słuchać. Wcześniej wspomniane Helixy DB są dużo lepsze.
Gdzie i przez kogo ten zestaw jest ceniony(wskaż kogokolwiek), bo jak narazie tylko Ty zachwalasz i nikt inny. Mało tego, wielu się już z tych Hertzów wyleczyło, bo właśnie wysokich tonów mieli dość.
GRIZLI pisze:KONDZIA to możesz sobie wiesz na co założyć kolego szanowny.
Mogę, ale nie muszę. Nie wiem czym chcesz zabłysnąć poza szczeniackimi wrzutami, które nijak pasują do Twojego wieku :P
GRIZLI pisze:Jeśli kolega chce przeznaczyć około 600 zł na radio to nie musi zaraz kupować higendowego zestawu za kilka tysięcy i pakować wzmacniaczy na każdy głośnik aby posłuchać dobrej muzyki.
Rzeczywiście nie musi.
Jak również nie powinien w kwocie do 300zł szukać systemu trójdrożnego, bo raczej do takiej kwoty kolega będzie szukał głośników, a Ty się rozwiodłeś o 3 głośnikach w drzwi.
proponuję następujący zestaw :
1. Przód drzwi -głośniki niskotonowe 1-2 sztuk na drzwi
2.Przod drzwi -glośniki średniotonowe
3.Przod słupki -twetery
Więc skończ z tymi Hertzami i przestań się pogrążać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości