dziwne stuki----HELP-----

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » wt lis 15, 2005 23:38

hmmmm zobacz końcoowke wachacza !!



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Może być...

Post autor: Razal » wt lis 15, 2005 23:45

nie tye swożeń wahacza, co tuleja wahacza ta metalowo-gumowa walnięta

Sprubój na skręconych kołach podjeżdżać np. pod krawężnik (przód-tył) raz lewą stroną raz prawą żeby ocenić która strona (można tak sprawdzić - lecz oczywiscie zawsze lepiej u mechanika) na przeszkodzie tez odczujesz uderzenia wykonczonej tuleji.


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

andrzejek333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 16, 2005 01:28
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: andrzejek333 » śr lis 16, 2005 01:53

Najpierw chciałem przywitac wszystkich forumowiczów jako ze jestem nowy na tym forum :bajer: i od razu wyskakuje z moim problemem :cry:

Nie chciałem zakładac nowego postu bo mój problem jest troche podobny do powyrzszego tylko z tym ze u mnie nagle poprostu jak jechałem było ok stanołem potem ruszyłem i od razu usłyszałem stuki ale z tyłu autka najmocniej słychac jak sie rusza i zaraz po zmianie biegu lub gwałtowniejszym dodaniu gazu,ale ruszajac na wstecznym stuków niema wogóle albo bardzo minimalne-nieznam sie na mechanice i napewno jest to cos banalnego ale moze pomorzecie laikowi w tym problemie?



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr lis 16, 2005 08:25

andrzejek333

Wjedż na kanał i zobacz czy ci układ wydechowy gdzieś do budy nie dotyka albo do belki.
flat



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

może tuleje na tyle (belka)

Post autor: Razal » śr lis 16, 2005 10:55

andrzejek333 pisze:Najpierw chciałem przywitac wszystkich forumowiczów jako ze jestem nowy na tym forum :bajer: i od razu wyskakuje z moim problemem :cry:

Nie chciałem zakładac nowego postu bo mój problem jest troche podobny do powyrzszego tylko z tym ze u mnie nagle poprostu jak jechałem było ok stanołem potem ruszyłem i od razu usłyszałem stuki ale z tyłu autka najmocniej słychac jak sie rusza i zaraz po zmianie biegu lub gwałtowniejszym dodaniu gazu,ale ruszajac na wstecznym stuków niema wogóle albo bardzo minimalne-nieznam sie na mechanice i napewno jest to cos banalnego ale moze pomorzecie laikowi w tym problemie?
Sprawdzić możesz też tuleje na tylnej belce, może one jużmają jakiś luz ?? Jak jedziesz w zakrętach nie czujesz dziwnego zachowania tyłu samochodu ??

Tłumik też może walić (do sprawdzenia) :hmm:

Pozdrawiam


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

andrzejek333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 16, 2005 01:28
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: andrzejek333 » śr lis 16, 2005 12:07

Dzieki zaraz jade na kanał i sprawdze tez miałem takie podejrzenia po poczytaniu tematów na forum ale chciałem sie upewnic dam znac co mi wykryją i za ile :crazy:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 238 gości