czy grzebanie przy radiu może mieć jakiś wpływ na brak iskry

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcimlm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:48

czy grzebanie przy radiu może mieć jakiś wpływ na brak iskry

Post autor: marcimlm » wt wrz 30, 2008 22:42

grzebałem coś dziś przy radiu możliwe że zrobiłem zwarcie, tylko że bezpieczniki sa wszystkie ok później gdy odpalałem auto rozrusznik długo kręcił przejechałem 10km następnie gdy zapalałem znów długo kręcił pojechałem bez problemu do domu gdy chciałem znów odpalić już nie zapalił sprawdziłem nie ma iskry czytałem różne posty i możliwe że to czujnik hala, cewka, przewody lub jeszcze coś innego ale właśnie czy zwarcie przy radiu mogło mieć coś z tym wspólnego? czy tak coś wysiadło samo od siebie, zaznaczam iż wcześniej nie miałem żadnych problemów z odpalaniem



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt wrz 30, 2008 22:45

Kontrolki się świecą jak przekręcasz kluczyk na zapłon?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

marcimlm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:48

Post autor: marcimlm » śr paź 01, 2008 00:12

tak kontrolki świecą normalnie



komik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 17:36
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: komik » sob paź 04, 2008 21:33

Spróbuj odłączyć klemę + na jakiś czas.



Awatar użytkownika
tigerdj
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 178
Rejestracja: śr lis 07, 2007 10:27
Lokalizacja: biskupiec
Kontakt:

Post autor: tigerdj » sob paź 04, 2008 22:52

kolego radio niema nic do tego ewentualnie jak by cos to by ci tylko bespiecznik od radia zapalniczki poszedl i nic wiecej


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=177740/][size=159][b]Gofer bY Tiger ;} Sprzedam [/b][/size][/url]
[size=92] Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki a cuda zajmują mi trochę czasu[/size]
[img]http://img180.imageshack.us/img180/7369/new1wj9.gif[/img]

greg

Post autor: greg » sob paź 04, 2008 23:22

marcimlm pisze:gdy zapalałem znów długo kręcił pojechałem bez problemu do domu gdy chciałem znów odpalić już nie zapalił sprawdziłem nie ma iskry czytałem różne posty i możliwe że to czujnik hala, cewka, przewody lub jeszcze coś innego ale właśnie czy zwarcie przy radiu mogło mieć coś z tym wspólnego? czy tak coś wysiadło samo od siebie, zaznaczam iż wcześniej nie miałem żadnych problemów z odpalaniem
pytanie jest takie - czy nie wywaliłeś czasem stacyjki - bo mogłeś zwarcie zrobić na kablu zasilania po stacyjce i nadpaliłeś styk stacyjki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości