Przeskok na kierownicy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rafal77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: wt lip 03, 2007 15:23
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Przeskok na kierownicy.

Post autor: rafal77 » pn wrz 29, 2008 13:19

Pisze dlatego, że podobnego objawu nie znalazłem na forum. Mam następujący objaw - w trakcie jazdy ruszając lekko kierownicą w lewo lub w prawo odczuwam lekki przeskok bez reakcji kół. Musze uważać szczególnie przy szybszej jeździe. Natomiast na postoju z włączonym lub wyłącznym silnikiem takiego objawu nie ma. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Ostatnio zmieniony pn wrz 29, 2008 22:35 przez rafal77, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » pn wrz 29, 2008 14:21

Do sprawdzenia i to jak najszybciej całe zawieszenie (szczególnie końcówki drążków), oraz cała przekładnia. To nie są żarty - chodzi o Twoje życie.

Sorki, że tak wybuchowo ale nie jedno juz widziałem...


Dziki

Awatar użytkownika
eastwood
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:50
Lokalizacja: GD

Post autor: eastwood » pn wrz 29, 2008 16:50

Nie będę zgadywał, bo szkoda Twojego zdrowia. Sprawdź czym szybciej w warsztacie co tam nie gra, zanim polecisz w krzaki.
Stawiałbym na przekładnie kierowniczą, a dokładniej łączenie z kolumną kierownicy.

pozd



Awatar użytkownika
rafal77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: wt lip 03, 2007 15:23
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: rafal77 » śr paź 08, 2008 16:29

Witam. Po sprawdzeniu układu okazało się że jest brak zbieżności, tuleje do wymiany i pęknięta osłona wahacza. Być może to było przyczyną. Jak naprawie się okaże.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości