wspomaganie mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

wspomaganie mk3

Post autor: piotrek991 » ndz lis 13, 2005 21:46

czy jak wymienie olej od wspomagania to będzie ciszej chodzić? czy pompa się lasuje? mogę coś temu zaradzić?



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz lis 13, 2005 21:54

oleju się generalnie nie wymienia tylko uzupełnia, a co Ci się tak ogólnie dzieje??? co za glośna praca???



piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: piotrek991 » ndz lis 13, 2005 21:57

Adamtd pisze:oleju się generalnie nie wymienia tylko uzupełnia, a co Ci się tak ogólnie dzieje??? co za glośna praca???
kręcę kierownicą to nawet głosno słychać w porównaniu mam fabie nową to wcale wspomagania nie słychać, a jak docisne to oporu skręt to już bardzo głośno słychać, nie jest to aż tak głosno ale jest



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz lis 13, 2005 22:05

piotrek991 pisze:
Adamtd pisze:oleju się generalnie nie wymienia tylko uzupełnia, a co Ci się tak ogólnie dzieje??? co za glośna praca???
kręcę kierownicą to nawet głosno słychać w porównaniu mam fabie nową to wcale wspomagania nie słychać, a jak docisne to oporu skręt to już bardzo głośno słychać, nie jest to aż tak głosno ale jest
jeżeli piszesz o odglosach na postoju (nie podczas jazdy) to raczej masz ok - niestety wiek robi swoje i to chyba wg zasady - jak słychać to znaczy że jeszcze działa :grin:



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » ndz lis 13, 2005 22:11

piotrek991 pisze:kręcę kierownicą to nawet głosno słychać w porównaniu mam fabie nową to wcale wspomagania nie słychać, a jak docisne to oporu skręt to już bardzo głośno słychać, nie jest to aż tak głosno ale jest
To nie sprawa płynu a jedynie paska... U mnie wystaczyło delikatnie go podciągnąć...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » pn lis 14, 2005 02:09

Marihuana Man pisze:To nie sprawa płynu a jedynie paska... U mnie wystaczyło delikatnie go podciągnąć...
mówisz podciągnąć ja np. u siebie mam taką dziwną akcje że jak kręca fajerą w jedną strone jest elegancko a jak w drugą to strasznie głośno chodzi a żeby to pasek był to raczej mi sie nie wydaje albo sie myle


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pn lis 14, 2005 04:15

GTomek pisze:mówisz podciągnąć ja np. u siebie mam taką dziwną akcje że jak kręca fajerą w jedną strone jest elegancko a jak w drugą to strasznie głośno chodzi a żeby to pasek był to raczej mi sie nie wydaje albo sie myle
U mnie tez tak było... Krecisz w lewo to ci skamle pasek... A w prawo spox...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

ignac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn lis 22, 2004 22:33
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Post autor: ignac » pn lis 14, 2005 22:25

O ile sie nie myle to w Fabii jest wspomaganie elektryczne wiec z natury cichsze



piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: piotrek991 » pn lis 14, 2005 22:33

ignac pisze:O ile sie nie myle to w Fabii jest wspomaganie elektryczne wiec z natury cichsze
o? nie wiedziałem więc zwracam honor



Awatar użytkownika
arkusb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 17, 2005 14:57
Lokalizacja: Wrocław/Zamość
Kontakt:

Skręt w prawo

Post autor: arkusb » śr kwie 19, 2006 19:58

A może ktoś wie czemu skręcając w prawo nie mozna do końca obrócić kierownicy? w lewo idzie elegancko, a w prawo jest ograniczony skręt... efektem tego jest szeroki luk skretu w prawo. O ile w lewo wykonuje ponad 2,5 obrotu kierownica, to w prawo wychodzi okolo 2. Auto ze wspomaganiem. Ostatnio byla ustawiana zbierzność i po tym sie tak zrobilo, w normalnej jezdzie jest ok ale na parkingu ciezko..:)



martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martinez76 » śr kwie 19, 2006 20:21

u mnie wspomaganie kiedys jeszcze glosno pracowalo - przy ostrym skrecie,
teraz juz wlasciwie nie slychac wspomagania, i wydaje mi sie ze troche ciezej sie kreci kolkiem. co powinienem zrobic? co wymienic lub naprawic?

[ Dodano: 20 Kwi 2006 08:31 ]
na 4 stronie nikt nie czyta dlatego robie wpis, ha,ha,



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 259 gości