witam i pare pytań

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

witam i pare pytań

Post autor: piotrek991 » sob lis 12, 2005 22:43

witam was i mam nadzieje ze mnie przyjmniecie do swgo grona

zakupiłem golfa 3, 1995 rok, 3D. 114000narazie się jezdzi dobrze tylko

coś mi huczy, mechanior powiedział ze to skrzynka bo myślałem ze łozysko w kole czy to może być prawda? jakie by były objawy ze to w skrzyni rzekomo huczy coś?

co to za kabelek kończy się wtyczką mam go pod maską i przypięty jest opaską do wężyka od spryskiwaczy?

co zrobić jeśli hamuje a samochód ciągnie do lewej? na przeglądzie wyszło na rolkach ze lewa strona lepiej bierze niż prawa, co to może być? co trzeba zrobić?

mam nadzieje ze to tyle jak narazie

dziękuje i pozdrawiam


a jeszcze jedno wspomaganie coś mi głośno trochę chodzi, czy wymiana oleju coś pomoże?



Awatar użytkownika
tomekra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 16:25
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: tomekra » sob lis 12, 2005 22:54

Witaj -jeśli chodzi o huczenie to mogą być opony albo np łożyska, odnośnie hamulcy to może tłoczek się zapiekł trzeba go wyczyścić i przesmarować


[url=http://www.vag-skierniewice.pl][img]http://images35.fotosik.pl/133/c7ee01e51af0ab20med.jpg[/img][/url]

-one-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 22:12
Lokalizacja: W-wa

Post autor: -one- » sob lis 12, 2005 23:09

Witaj, ten kabelek o który pytasz to zasilanie do podgrzewacza spryskiwaczy, (w niektórych wersjach coś takiego było montowane ). :bigok:


143@318 / 170@384 by Diagtronik

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob lis 12, 2005 23:25

Sprawdż łożyska - rozpędż się do około 70 wrzuć sobie na luz i pobujaj autem od krawężnika do krawężnika jak buczenie będzie rosnąć i znikać to najprawdopodobniej łożyska a nie skrzynia (opony też mogą być).Skrzynię ciężko wytro[pić raczej wyje np na jakimś biegu lub w miarę prędkości coraz głośniej choć ma bardzo podobne dżwięki jak łożyska więc ciężko zdjagnozować.Musi się ktoś dobrze wczuć i znać. :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 273 gości