halogeny, co myślicie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn wrz 15, 2008 19:53

maroTdi pisze:arturek320, ale po co chesz halogeny? do wygladu czy do swiecenia?
jak do swiecenia to kup orgi hellki.. masz soczewki o swieca poprostu super.. za 2 dasz ok 100zl. + zaslepki i jezeli nie masz to wlacznik(75-85zl) oraz wiazke( o to pytaj kolegi rydzu) i masz wszystko tak jak ma byc..
ja sam ostatnio zalozylemi powiem Ci ze bardzo fajnie swieca..
aha jak bedziesz szukal to lepiej ze szklanym tylem a nie plastikowym..
prawde mówiąc to dla wyglądu, jak pisałem nie podoba mi się umiejscowienie halogenów w miejscu oryginalnym, niżej owiele bardziej mi się podoba. :bajer:

[ Dodano: 15 Wrz 2008 19:55 ]
a czemu z plastikowym tyłem nie?? no wiem że plastik to plastik ale oryginał też ma plastik



Awatar użytkownika
maroTdi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: czw lip 05, 2007 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maroTdi » pn wrz 15, 2008 20:02

arturek320 pisze:prawde mówiąc to dla wyglądu, jak pisałem nie podoba mi się umiejscowienie halogenów w miejscu oryginalnym, niżej owiele bardziej mi się podoba.
to zmien lampki a zderzak na gladko.. szkoda kasy jak ma to pozniej nie swiecic..
a jak dasz nizej to gdzie? w kratki? i zaslonisz IC mysleles o tym?
arturek320 pisze:a czemu z plastikowym tyłem nie??
bo sie topia..
arturek320 pisze:oryginał też ma plastik
sa i plastikowe odblysniki(czarne) i szklane (zolte)



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn wrz 15, 2008 20:16

maroTdi pisze: a jak dasz nizej to gdzie? w kratki? i zaslonisz IC mysleles o tym?
no fakt chłodzenia nie będzie, ale tamte halogeny mają jakieś wloty, nie są całkowicie zakryte.
oj chyba dam sobie z nimi spokój,
tak gadałem z kumplem i podsunoł mi jeden link

led

co o tym myślicie,? trochę przesadzone ale zarazem coś nowego
Ostatnio zmieniony pn wrz 15, 2008 20:18 przez A r t u r, łącznie zmieniany 1 raz.



szatanek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1028
Rejestracja: czw sty 18, 2007 16:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: szatanek » pn wrz 15, 2008 21:57

Całkowicie wlot zakryty nie będzie ale za dobrego przepływu powietrza nie będzie a i powietrze będzie sie cos tam ogrzewało oo halogenu.
Te ledu to jesli dla wyglądu to chcesz to ok ale jak bedziesz jeździł w dzien na tym zamiast ś. mijania to niebiescy nie daszą ci spokoju.
Ostatnio zmieniony pn wrz 15, 2008 22:01 przez szatanek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn wrz 15, 2008 22:36

szatanek pisze: Te ledu to jesli dla wyglądu to chcesz to ok ale jak bedziesz jeździł w dzien na tym zamiast ś. mijania to niebiescy nie daszą ci spokoju.
jeżeli już to bym jeździł na nich razem ze światłami mijania, do pozycji bym je podpiął



Awatar użytkownika
maroTdi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: czw lip 05, 2007 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maroTdi » wt wrz 16, 2008 09:44

arturek320, a maja te ledy homologacje? pewnie nie wiec walna Ci mandat i bedziesz musial sciagac.. to tak jak te niebieskie diody w spryskiwaczach.. :helm:
chcesz ledy to kup helli tyle ze 500zl musisz dac..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 492 gości