dziwny problem z centralnym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

barto0o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:21
Lokalizacja: Ostrołęka

dziwny problem z centralnym

Post autor: barto0o » pn wrz 15, 2008 12:27

Tak jak w temacie, a dokładnie. Nie zamykają mi się lewe tylne drzwi, myślałem że spadł wężyk ale jednak nie, kiedy go sam zdjąłem i go zatkam to wtedy wszystkie drzwi szybko się zamykają i pompka szybko się wyłącza (wcześniej przednie lewe drzwi słabo się zamykały, zdarza się że muszę je zamykać z kluczyka a na dodatek pompka długo się nie wyłącza). Sprawdziłem czy w drugich tylnich drzwiach tak samo pompuje i zasysa powietrze i mówiąc szczerze nie wyczułem różnicy choć nie mogłem tego w jakiś wiarygodny sposób zmierzyć, macie pomysł jak można sobie z tym poradzić??



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » pn wrz 15, 2008 13:09

te drzwi ktore sie nie zamykaja sa przyczyna i przez nie przednie lewe kiepsko sie zamykaja, zajrzyj pod tapicerke do lewych tylnych bo gdzies tam jest przyczyna


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

barto0o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: barto0o » pn wrz 15, 2008 13:42

T.O.B.I. pisze:te drzwi ktore sie nie zamykaja sa przyczyna i przez nie przednie lewe kiepsko sie zamykaja, zajrzyj pod tapicerke do lewych tylnych bo gdzies tam jest przyczyna
raczej mi nie pomogłeś, bo właśnie o tym pisałem, nie wiem czy gdzieś jest nieszczelność w tych drzwiach czy za słabo dochodzi tam powietrze, a tapicerki tylnych lewych drzwi nawet nie założyłem spowrotem i czekam aż coś wymyśle ale ktoś mi coś poradzi:-)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn wrz 15, 2008 13:57

to musisz szukać dziury w samym siłowniku pneumatycznym drzwi skoro wezyki sa całe. ALe upewnij sie jescze w złączce dzrzwiowej i przy trójniku pod plastykiem słupka środkowego


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

barto0o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: barto0o » pn wrz 15, 2008 16:06

dokładnie w którym miejscu jest ta złączka drzwiowa?? bo nie bardzo rozumiem



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn wrz 15, 2008 17:51

Tam gdzie kable do drzwi idą w osłonie gumowej


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

barto0o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: barto0o » śr wrz 17, 2008 09:08

rozebrałem słupek ale niczego niepokojącego tam nie zauważyłem, więc wyciągnąłem przewód z siłownika tylnych drzwi i go zatkałem i teraz wszystko elegancko chodzi oprócz oczywiście tych drzwi, myślę że musi być nieszczelny siłownik w drzwiach bo jeżeli jest do niego podpięty przewód z powietrzem to wtedy nie ma ciśnienia a kiedy sie go zablokuje to ciśnienie jest ok więc obstawiam właśnie siłownik tylko jak go wykręcić z drzwi, strasznie ciężko się do niego dobrać:grrr:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 565 gości