Nie prawidłowa praca VW 1,8 AAM

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

paluiza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 18:43
Lokalizacja: Opolskie

Nie prawidłowa praca VW 1,8 AAM

Post autor: paluiza » pn wrz 15, 2008 10:33

Mam VW 1,8 AAM 93r 240tyś nie wiem jak go sprawdzić i w jaki sposób ( program kabel)
zapala jak jest zimny ok , jak jest ciepły problemy czasami zawiesz się na 2000obr spalanie dość znaczne , pracował super i z dnia na dzień takoe problemy. proszę o wskazówki na forum jestem 1-raz. DZIEKI


paluiza

rjxt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt lut 27, 2007 10:52
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: rjxt » pn wrz 15, 2008 10:46

paluiza pisze:( program kabel)
Nie bardzo wiem o jaki kabel chodzi,zwróć uwagę na o silnik krokowy (regulator biegu jałowego) być może to on szwankuje, wówczas na tych obrotach się blokuje. Jest jeszcze możliwość taka ,że kiedy krokowiec nie pracuje to silnik przechodzi w tryb awaryjny stąd takie spalanie.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Nie prawidłowa praca VW 1,8 AAM

Post autor: Borys » pn wrz 15, 2008 10:48

paluiza pisze:Mam VW 1,8 AAM 93r 240tyś nie wiem jak go sprawdzić i w jaki sposób ( program kabel)
zapala jak jest zimny ok , jak jest ciepły problemy czasami zawiesz się na 2000obr spalanie dość znaczne , pracował super i z dnia na dzień takoe problemy. proszę o wskazówki na forum jestem 1-raz. DZIEKI
wypadalo by na poczatek podpiąc go pod jakies urzadzenie diagnostyczne, zobaczyc co tam pokazuje

a jesli nie dysponujesz takowym no to mozna zaczac wymieniac elementy, proponuje zacząc od czujnika temperatury i odłaczenia akumulatora na pewien czas,

to tyle na poczatek



paluiza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 18:43
Lokalizacja: Opolskie

Re: Nie prawidłowa praca VW 1,8 AAM

Post autor: paluiza » pn wrz 15, 2008 20:34

Borys pisze:
paluiza pisze:Mam VW 1,8 AAM 93r 240tyś nie wiem jak go sprawdzić i w jaki sposób ( program kabel)
zapala jak jest zimny ok , jak jest ciepły problemy czasami zawiesz się na 2000obr spalanie dość znaczne , pracował super i z dnia na dzień takoe problemy. proszę o wskazówki na forum jestem 1-raz. DZIEKI
wypadalo by na poczatek podpiąc go pod jakies urzadzenie diagnostyczne, zobaczyc co tam pokazuje

a jesli nie dysponujesz takowym no to mozna zaczac wymieniac elementy, proponuje zacząc od czujnika temperatury i odłaczenia akumulatora na pewien czas,

to tyle na poczatek
Wielkie dzięki za poradę jednak chcę coś wiecej wiedzieć o autku i chętnie zainwestuje w rozsądne urządzenie- program , jednak potrzebuję wskazówek jeśli coś na ten temat kolega wie to proszę o info dzieki!!!!!!!!


paluiza

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości