[MK2] Przyklejenie lotki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

[MK2] Przyklejenie lotki

Post autor: Goofi » wt lis 08, 2005 22:59

Witam,

Zakupilem oryginalna lotke od GTI, oczywiscie mocowana na 3 sruby do szyby, jednak moja szyba nie jest dziurawa. Zastanawialem sie nad kupnem odpowiedniej szyby, ale to nie takie proste, wiec postanowilem lotke przykleic na klej do szyb :grin:

Za co ja zlapac i gdzie dac klej :?: nie chce by potem wychodzil jak za duzo dam albo zeby mi odleciala bo bedzie za malo. Zastanawiam sie czy wystarczy, jak dam w miejsca, gdzie sa sruby i tylko do szyby chwycic czy tez z brzegu bo blachy :?: :)



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » wt lis 08, 2005 23:38

imo jak dasz tylko w miejsach styku srob z szyba nie bedzie sie trzymac, jak juz do klapy, ale skoro kupiles lotke oryginalna to daj na wstrzymanie i szyby poszukaj, szkoda psuc lotke. Jak na klej do szyb przykleisz to juz pozamiatane nie odkleisz bez zniszczenia czegos moim zdaniem... cierpliwosci...


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lis 08, 2005 23:53

Porozgladam sie jeszcze. A te szyby z otworami do lotki w jakich kolorach produkowali :?:



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » wt lis 08, 2005 23:58

podejzewam ze biale, najpredzej zielone bo byl to standard w GTI no i fotochrom nie do dostania

[ Dodano: Sro Lis 09, 2005 00:00 ]
Krzyś 16v pisze:albo podjechac do szklarza wywierci otworki w szybie za 15 zl :bigok:
powaznie da rade takie cos? bo mi chodzi po glowie koncepcja bocznych uchylnych :hmm:


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Krzyś 16v » wt lis 08, 2005 23:58

albo podjechac do szklarza wywierci otworki w szybie za 15 zl :bigok:



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw lis 10, 2005 00:16

Krzyś 16v pisze:albo podjechac do szklarza wywierci otworki w szybie za 15 zl :bigok:
Chyba tak zrobie, niedaleko jest auto szklarz, podjade i zapytam czy to zrobi :helm: tylko po weekendzie, jak ojciec mi przywiezie lotke z dziialki bo ostatnio ja tam zostawilem :jezor:
Ostatnio zamocowalem pod sufitem trzecie swiatelko stopu oryginalne od Bory i wyszlo super, z loteczka bedzie fajowo wygladalo :helm:



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » pt lis 11, 2005 23:18

a gdzie kupiłeś tą lotke? kupiłem niedawno GTI mam w szybie otwory a nie mam lotki. Ile takie cacko kosztuje?



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob lis 12, 2005 00:19

Ostatnio na allegro widzialem taka lotke z mocowaniem pod uszczelke, ale ona nie byla oryginalna. Troche wieksza od oryginalnej, ale calkiem calkiem. Ja wole jednak oryginalna :helm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 362 gości