problem dalej jest;(POMOCY.....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ToJaAnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 05, 2005 21:22
Lokalizacja: Gliwice

problem dalej jest;(POMOCY.....

Post autor: ToJaAnia » pt lis 11, 2005 16:13

(witam...;mam głupie..(?) pytanie...moj kochany vw golf 1.1 rocznik 82 stoi pod domem i nie moge nim jezdzic bo mial padniety rozrusznik...;(rozrusznik juz nowy mam (uzywany)ale nie wiem jak sie go spowrotem podłacza...;((((((...zna ktos moze jakas stronke ...ze schematami albo potrafi powiedziec jak malemu dziecku jak podlaczyc kabelki-czyli co do czego)zeby zaskoczylo???PLISS...PILNE..;musze dokladniej napisac jak to u mnie jest:na automacie wystaja 2 sruby,mam 4 kable:1 z alternatora (gruby),2 z akumulatora -tez gruby,i 2 cienkie...na krótko rozrusznik dziala....PILNE... )-tak wygladal moj poprzedni problem....ale to nie koniec klopotow..;(-rozrusznik podlaczony akumulator zaladowany i auto przy pierwszym uruchomieniu dziala a po ponownym koniec;(nic...zero reakcji.......co to moze byc...??????????aha...i co znacza te okreslenia..MK I,MK II, itd..?



Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » pt lis 11, 2005 16:33

wszystkie grube kable polancz razem i przykrec jest do tej gornej sruby a te 2 cienkie musisz razem placzyc i zalozyc na to koncowke co jest dodatkowo nieliczac tych duzych srub:) mk I to jest golf 1 , mkII to golf 2 i tak dalej


_______________________________
www.stylepoznan.com

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości