Pasek rozrzadu w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt lis 11, 2005 10:37

jasne jasne, dobre są te stwierdzenia :niemcy niecofaja" liczników - to nieprawda.... :hmm:



Awatar użytkownika
AXEL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lip 11, 2005 15:44
Lokalizacja: Kuj-pom

Post autor: AXEL » pt lis 11, 2005 10:51

No ale na bank rzadziej niz u nas......co ty jestes takim sceptykiem???????



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt lis 11, 2005 11:56

AXEL pisze:No ale na bank rzadziej niz u nas......co ty jestes takim sceptykiem???????
bo co 2 osoba mówi że ma przebieg w starym aucie 120 -140 tys i się zachywyca, jak 10 letni lub starszy samochód może mieć taki przebieg? co 2 osoba, która sprzedaje starsze auto cofa licznik



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt lis 11, 2005 12:08

ku_bi pisze:
AXEL pisze:No ale na bank rzadziej niz u nas......co ty jestes takim sceptykiem???????
bo co 2 osoba mówi że ma przebieg w starym aucie 120 -140 tys i się zachywyca, jak 10 letni lub starszy samochód może mieć taki przebieg? co 2 osoba, która sprzedaje starsze auto cofa licznik
no ja też jestem tego zdania, bo według tych wskazań liczników to te niemce strasznie mało się przemieszczają :grin: (a np ja biedny polak robię 40 kkm na rok..)



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pt lis 11, 2005 12:11

bo co 2 osoba mówi że ma przebieg w starym aucie 120 -140 tys i się zachywyca, jak 10 letni lub starszy samochód może mieć taki przebieg? co 2 osoba, która sprzedaje starsze auto cofa licznik
Nie ma co generalizować... Takie rodzynki są... Co prawda podstęplowaną czystą książkę serwisową można kupić za 30-50 Euro ale ostatnio pojechałem z kolesiem po 11 letnie auto z 122 tys przebiegu, do którego była dołączona kupa papierów i wyblakłych już wydruków wystawionych na stacjach diagnostycznych w ostatnich 6 latach ... Ba... Nawet był wydruk o negatywnym badaniu diagnostycznym ze wzgledu na zbity reflektor... :-P Na każdym wydruku oczywiście są dane identyfikacyjne auta i aktualny przebieg... Tak udokumentowanej historii auta nie ma co się czepiać i nawet najbardziej przedsiebiorczemu turkowi nie chciałoby się takiej produkować...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt lis 11, 2005 12:24

Marihuana Man pisze:
bo co 2 osoba mówi że ma przebieg w starym aucie 120 -140 tys i się zachywyca, jak 10 letni lub starszy samochód może mieć taki przebieg? co 2 osoba, która sprzedaje starsze auto cofa licznik
Nie ma co generalizować... Takie rodzynki są... Co prawda podstęplowaną czystą książkę serwisową można kupić za 30-50 Euro ale ostatnio pojechałem z kolesiem po 11 letnie auto z 122 tys przebiegu, do którego była dołączona kupa papierów i wyblakłych już wydruków wystawionych na stacjach diagnostycznych w ostatnich 6 latach ... Ba... Nawet był wydruk o negatywnym badaniu diagnostycznym ze wzgledu na zbity reflektor... :-P Na każdym wydruku oczywiście są dane identyfikacyjne auta i aktualny przebieg... Tak udokumentowanej historii auta nie ma co się czepiać i nawet najbardziej przedsiebiorczemu turkowi nie chciałoby się takiej produkować...
z tym sie zgodze, że zdarzaja sie rodzynki, ale to niebedzie co 2 sprowazdzone auto, lecz moze co 100



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pt lis 11, 2005 12:39

ku_bi pisze:ale to niebedzie co 2 sprowazdzone auto
Yep... A w Polsce jest... :satan:
Chodziło mi głównie o to, żeby nie odbierać koledze prawa do posiadania właśnie takiego rodzynka... :bigok:


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

gregor86

Re: Pasek rozrzadu w mk3

Post autor: gregor86 » pt lis 11, 2005 12:55

wymiane paska zalecaja co 60 tys jak rozebrałem swój to okazało sie ze jest w tragicznym stanie wiec nie wiadomo jak moglo sie to skonczyc, wiec warto!!!!!!!



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

"Mądry Polak po szkodzie" - prawda !!

Post autor: Razal » pt lis 11, 2005 13:07

Chcesz wymieniaj, nie chcesz nie wymieniaj - mi też tak mówili, że był niedawno wymieniany, ale i tak wymieniłem (mechanik potwierdził to że jednak był wymieniany), ale ja byłem spokojny i jestem nadal, nie muszę się martwić (strzeli czy nie strzeli w czasie jazdy n[. na urloP).

Na Twoim miejscu bym wymienił :hmm: , ale wiesz jak coś to zawsze Ci się może trafić motorek z jeszcze mniejszym przebiegiem np. ze 100tyskm. :hehe:

Odradzam takiego ryzyka.....

Pozdrooo.


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt lis 11, 2005 13:19

Marihuana Man pisze:
ku_bi pisze:ale to niebedzie co 2 sprowazdzone auto
Yep... A w Polsce jest... :satan:
Chodziło mi głównie o to, żeby nie odbierać koledze prawa do posiadania właśnie takiego rodzynka... :bigok:
zgadza się - może akurat kolega trafił na takiego rodzynka i bardzo mu tego życzę, ale pewnośc co do przebiegu to tylko mozna mieć jak się ma auto od nowości (miałem jednak kolege który sam sobie cofal licznik.... :hehe: tak dla lepszego samopoczucia)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 529 gości