MK3 Wyjście USB w schowku

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
djshaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 12, 2008 08:46
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

MK3 Wyjście USB w schowku

Post autor: djshaker » wt wrz 09, 2008 17:01

Na poczatku powitac :bajer:

Przeszukując forum w poszukiwaniu motywu z USB w schowku nie udało mi się nic znaleźć.

1. Poszukuje rady jak najłatwiej dostać się z tyłu radia do schowka, aby przeprowadzić kabelek USB wyprowadzony z tyłu radia.

Ponad to, przy podłączaniu radia ilość miejsca za radiem znacznie zmalała, ale jeżeli miał bym dostęp do kabli za radiem, mógł bym je odpowiednio ułożyć, żeby nie wciskać radia 'na siłę'. Jest to możliwe do zrobienia?
2. Jak uzyskać najlepszy dostęp do tylnej części radia? Odkręcenie nawiewów nad radiem?

Wygląda to dokładnie tak:

Obrazek

Co przy połączeniu kostki ISO razem z oryginalnymi kablami z radia daje bardzo mało miejsca. Jednak jest to do zrobienia przy lepszym dostępie do całego tyłu radia. Więc czekam na wasze odpowiedzi.

Z góry dzięki!
Ostatnio zmieniony czw wrz 11, 2008 00:08 przez djshaker, łącznie zmieniany 2 razy.


Shaker, not stirred...

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt wrz 09, 2008 17:04

Odkręcasz nawiewy ,robisz otwór w schowku i gotowe .



Awatar użytkownika
djshaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 12, 2008 08:46
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: djshaker » wt wrz 09, 2008 17:05

powalla pisze:Odkręcasz nawiewy ,robisz otwór w schowku i gotowe .
Te nad radiem nie? Odkręcą się bez problemu tylko czy aby na pewno będzie dobry dostęp do całego tyłu radia? Potwierdź, by zaoszczędzić zbędnej pracy :crazy:

Odkręcenie pokręteł od nawiewu pod spodem... mam climatornic :crazy: nie chce tego ruszać.
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 17:40 przez djshaker, łącznie zmieniany 4 razy.


Shaker, not stirred...

Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » wt wrz 09, 2008 18:30

A po co Ci w schowku? Ja miałem tak:

Obrazek

i też było dobrze. No chyba, że koniecznie musi to być schowek

Pozdrawiam

[ Dodano: 09 Wrz 2008 18:32 ]
i nic nie musiałem dziurawić, tylko spuścić tunelem, potem bokiem i do przodu.



Awatar użytkownika
djshaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 12, 2008 08:46
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: djshaker » wt wrz 09, 2008 19:06

powalla, dzieki!
zmick, przemyśle.
Jutro będę działał tak ze się okaże, ale raczej pozostanę przy schowku.


Shaker, not stirred...

python

Post autor: python » wt wrz 09, 2008 22:56

ja tez zrobilem dziurke w schowku zdala sie na zwrotnice do glosników i do pomieszczenia kabki i wyprowadzenia usb



mlody320
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt cze 20, 2008 00:27
Lokalizacja: Iłża
Kontakt:

Post autor: mlody320 » wt wrz 09, 2008 23:30

ja mam podobnie jak kolega zmick,

tylko ze tam gleboko w tym schoweczku mam nawiercona dziurke na CB i wlasnie na usb. jak przeprowadzalem kabel zeby sobie ulatwic cale ulozenie wiazek i przewodu usc zdjalem panel climatronica, bo u mnie jest odkrecilem ramke na kilka srubek i mialem piekny dostep pod radiem. spokojnie sobie wszystko ulozylem poskladalem i jest ok.



Awatar użytkownika
djshaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 12, 2008 08:46
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: djshaker » śr wrz 10, 2008 08:19

mlody320 pisze:ja mam podobnie jak kolega zmick,

tylko ze tam gleboko w tym schoweczku mam nawiercona dziurke na CB i wlasnie na usb. jak przeprowadzalem kabel zeby sobie ulatwic cale ulozenie wiazek i przewodu usc zdjalem panel climatronica, bo u mnie jest odkrecilem ramke na kilka srubek i mialem piekny dostep pod radiem. spokojnie sobie wszystko ulozylem poskladalem i jest ok.
Tez mam climatronic'a ale nie chciałem go ruszać. Możesz napisać troche dokładniej jak to zrobiłeś? Jak bezpiecznie zdjąć ramke?
Co do dziury w głębi - tak samo ją mam w tym schoweczku (praktycznie na końcu w 'sufitowej' jego części).

Wg porad dobry dostęp jest tez po odkręceniu nawiewów nad radiem, co mam zamiar uczynić właśnie dziś. Mało roboty, a dostęp podobno tez dobry. Tak ze sprawdzę i napiszę.
python pisze:ja tez zrobilem dziurke w schowku zdala sie na zwrotnice do glosników i do pomieszczenia kabki i wyprowadzenia usb
Jak możesz to napisz jak się dostałeś do schowka ze strony radia.
Od góry poprzez odkrecenie nawiewów czy od dołu poprzez odkręcenie pokręteł od nawiewów/klimy/climatronic'a?

[ Dodano: 11 Wrz 2008 00:00 ]
Odkręcenie nawiewów nad radiem okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem!
Tak wygląda dostęp 'na dwie ręce albo głowę' (pozdro & dzieki powalla)
Dostęp do tyłu radia wyśmienity! Do odkręcenia 8 śrubek (z tego co mnie pamięć nie myli) i kable można idealnie ułożyć!

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw wrz 11, 2008 00:09 przez djshaker, łącznie zmieniany 11 razy.


Shaker, not stirred...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości