Zmiana wydechu na lepsze brzmienie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Marek 81l
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:38
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Post autor: Marek 81l » pt gru 10, 2004 22:41

Jak kupiłem to auto(a ściślej sprowadziłem)to miał tylko jakąs małą gruszke zaraz za kolektorem a potem do samego tyłu rura i tłumik końcowy,który to zamieniłem na owego ultera.Ja go mam używke i jak sadze poprzedni właściciel W NIM maczał paluchy.Ma dwie końcówki ok 8cm zawiniete do srodka.Jak dla mnie chodzi to bajka z tym że jego pasmo zagłusza mi basy z tuby.Ale co mi po tym jak mogę sie szybko dowodu rej.pozbyć.W takim stanie nie wyobrażam sobie jazdy po trasie.Musze wstawić coś w środek układu.
Najbasowiej chodzi tak:
na 1 bigu ciągle,na 2 pprzy 35km/h,na 3 przy 50km/h a 4 to ok 120km/h
ale da sie też jechać ciszej.Pozdro...


Był Mk2 :)
był Mk3 :)
było Vento ABF
bylo Vento AAA
TERAZ: JETTA III i Mk3 Cabrio
1Z ,ABS

mally

Post autor: mally » pt gru 10, 2004 22:52

zapraszam na strronke www.tuningbaja.pl i zobaczyc tlumiczke firmy MG ...........ja bede niebawem zakladal wlasnie tej firmy tlumiczek model extrem



Awatar użytkownika
Daniel P.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 19, 2007 02:01
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Daniel P. » wt lut 26, 2008 23:01

A co powiecie na takie coś do Mk2 1.6 benz. PN : Od kolektora wydechowego rura fi 54mm aż do środkowego tłumika,środkowy tłumik, a końcowy tłumik - dwururka od GTI?? Prosze o opinie. Z góry dziękuję.


Śmiejecie się ze mnie, że jestem inny..., a ja się śmieję z was, że jesteście wszyscy tacy sami..

Franz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 21, 2008 00:45
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: Franz » śr lut 27, 2008 00:59

Ja mysle zeby zrobic cos z wydechem bo mam fabryczny nigdy nie wymieniany chyba i juz dziurawy strasznie, mysle o strumienicy zamiast kata, pozniej nowa rura jak fabrycznie , srodkowy tłumik orginalny do 1,8 no i na koniec jakis z allegro KM pseudo sport... za 200-300zl bo na ultera raczej mi kasy nie wystarczy... i pytanko czy to ma sens wogole? bo moj golf aktualnie chodzi jak kosiarka bardziej a nie jak samochod wiec chcial bym mu troche brzmienia dodac bo ze jakas moc uzyskam tą zmianą to nie licze..

był bym wdzieczny za pomoc

pozdrawiam



Awatar użytkownika
eros662
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 20:19
Lokalizacja: Murowana Goślina/ okolice Poznania
Kontakt:

Post autor: eros662 » śr lut 27, 2008 01:14

Franz, no ja mam całkowicie nowy założony wydech tzn był pół roku temu także do 1,8 i am pozostawiony katalisator.No mam dospawaną końcówke szeroką nawet remusa i powiem Ci ze brzmienie na zewnątrz i w środku przede wszystkim jest oki także nie wiele trzeba. Wymień wydech na nowy, zostaw kata, strumiennica nic Ci za bardzo więcej nie da jeśli chodzi o moc , no może cosik lekko zmieni w mruczeniu ale tylko z sportową końcówką. No ale to są tylkomoje spostrzeżenia. :chytry:


Moja Ventka: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=290632

WCZEŚNIEJ MK II GT
[img]http://images31.fotosik.pl/208/f50898f69964d694med.jpg[/img]

Franz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 21, 2008 00:45
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: Franz » śr lut 27, 2008 17:30

kata musze wywalic bo jest caly przerdzewialy i ma nieszczelnosci :crazy:
a na nowego mnie nie stac- strumienica tansza :) tylko czy nie bedzie zabardzo ryczał przy takich zmianach jak opisalem wyzej ?

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 470 gości