[mk3] Problem z el.szybami...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krynek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2005 21:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

[mk3] Problem z el.szybami...

Post autor: krynek » pt lis 04, 2005 21:35

witam.cieszę si ,że znalazłem taką stronę!!!
ale do tematu:mam golfika 3 2.0 gti i mam problem tej natury:sterowanie szybami-raz jest jak się należy raż jest do bani.od strony kierowcy muszę naciskać kilkakrotnie aby otworzyć jak i zamknąć.kiedyś zdarzyło się że mocniej nacisłem i otwarła sie cała szyba a lżej tylko tyle ile chciałem ale tak było tylko raz...teraz muszę ciągle naciskać i po kawałku otwierać.od pasażera jedna szyba otwiera się idealnie.nawet kluczykiem przy zamykaniu lub otwieraniu też dzieje się to samo.gdzie szukać przyczyny?czy jest jakieś użądzenie które tym steruje??nie znam się na golfach-dopiero zaczynam tę przygodę a te szyby są uciążliwe.proszę o pomoc... :kac:


krynek

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt lis 04, 2005 23:26

szyby mają mechanizm zabezpieczajacy przed przycieciem - jesli szyba ma za duzy opór przy przesuwaniu bedzie sie zatrzymywac.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

krzysiek1980
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 19:07
Lokalizacja: gdańsk

szybki

Post autor: krzysiek1980 » ndz lis 06, 2005 21:49

a ja mialem cos takiego mam takie samo autko i co sie okazalo ze mam zalany modul sterujacy i kicha a modul sie znajduje w silniczku tzw.jest w calosci i sterowanie sie odbywa poprzez ten modulek moze masz wode i dlatego tak fisiuje ja tak mialem i modul do wymiany bo sie popalil poprzez wode a tam jest podawany permanentny(+) czyli caly czas jest tam napiecie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 470 gości