Gaśnie i nie mozna go zapalic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marhiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob lut 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Jasło

Gaśnie i nie mozna go zapalic

Post autor: marhiw » sob sie 09, 2008 18:12

Witam Szanownych kolegów

Może Wy mi pomożecie.Sprzedałem mojego golfika trójeczke i kupiłem audi B4.Wyglad super ale ostatnio cos mi sie dzieje z silnikiem.Sytuacja wyglada tak ze jak chodzi to chodzi idealnie ale od czasu do czasu cos mu odbija i gasnie.A potem ciezko go zapalic.Dopiero jak odstoi swoje to zapali na raz i jedzie dalej.Coraz czesciej to sie dzieje.Pytałem na forum audi to doradzili zebym wymienił cewke i moduł.Kupiłem nowa i chodził chwile.Teraz znowu gasnie.Wymieniłem tez cały aparat zapłonowy z czujnikiem Halla.Ale znowu cholerstwo zgasło!Dzis go wymieniłem i cieszyłem sie ze chodzi.Do czasu gdy stanął na srodku drogi.I daremne moje krecenia rozrusznikiem.Dodam ze jak nie pali to nie ma iskry.Sprawdzałem lewą swiecą.Silnik mam taki jak w vw.2.0 90 KM LPG.
Co mu jeszcze moze byc:( Do mechanika jestem umowiony dopiero na srode ale czy podłączenie do kompa cos da? Moze wy macie cos do poradzenia :(
Prosze..
Ostatnio zmieniony ndz sie 10, 2008 20:50 przez marhiw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzaś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 13:49
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: krzaś » sob sie 09, 2008 18:45

Witam. Kolego sytuacja widzę jest podobna jak vw. Gdyby był to VW to Stawiał bym, wrecz bym był przekonany że to przekażnik nr 30. Ale podejrzewam że audi nie różni się dużo w elektryce z VW. Dowiedz sie, a może nawet sprawdz sam czy w skrzynce bezpieczników masz taki przekażnik. Jest to przekaznik od głównego napięcia i komp ci go nie wykryje że jest uszkodzony. Te przekazniki przegrzewają się i rozłanczają napięcie. Jak będziesz miał taki przekażnik to go wymień. Koszt ok 25zł.

Pozdro Krzaś



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 270 gości