brak mocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jabar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 26, 2005 19:34
Lokalizacja: chocianow

brak mocy

Post autor: jabar » czw lip 17, 2008 15:17

mam golfa 3 1 6 abu i brak mocy na 5 biegu tak miedzy 2500 a 3000 na innych biegach oki i nie wiem co to moze byc podlaczalem go do lapka i nic nie wykazywalo zadnych bledow
Ostatnio zmieniony czw lip 17, 2008 16:36 przez jabar, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » czw lip 17, 2008 15:42

Heya :D
Nie ma co tutaj szukać przyczyn bo jeśli na pozostałych biegach przyspiesza ok to wszystko gra. Jedyne co ja podejrzewam to fakt iż masz zamontowaną skrzynie 4+E (5 biegowa). 5 bieg to w tej skrzyni nie służy do przyspieszania , jest to tzw nadbieg i wykorzystuje się go do ekonomicznej jazdy. Ja np mam taką skrzynie i niepowiem bo da sie przyspieszac ale powoli i płynnie , ale na 5 biegu nie poszaleje. :D
Poza tym silnik ABU 1,6 75 KM to nie potwór żeby na 5 biegu wyrywał jak szalony. Podaj jesli znasz typ / oznaczenie skrzyni (np. 4T) to potwierdze moja opinie.
Ostatnio zmieniony czw lip 17, 2008 15:46 przez Maćkooo, łącznie zmieniany 1 raz.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

jabar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 26, 2005 19:34
Lokalizacja: chocianow

Post autor: jabar » czw lip 17, 2008 16:34

nie wiem jaka jest skrzynia bo wyglada ze byla wymieniona tylko pisze na niej seat ibiza nic wiecej nie widzialem a ze silnik jest slaby to wiem bo taki chcialem do jazdy ale sie jeszcze nie spotkalem z czyms takim i mam stracha jak wypszedzam u kolesia jest taki sam motor i jedzie sie inaczej



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 518 gości