samo otworzyło mi sie okno

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

aron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 22:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

samo otworzyło mi sie okno

Post autor: aron » śr paź 26, 2005 19:31

witam mam powazny problem, po wylaczeniu silnika za jkies 10sek opadlo mi okno prawe i nie reagowało na przełącznik aby je zamknąc. A pozatym zawsze po zamknieciu centralnego po jakims czasie uzbrajał sie zamek tak fajnie mruczal a teraz go nie slychac tylko po 30 sek dioda od centralnego zaczyna bardzo szybko mrugac. Co mi sie dzieje prosze o pomoc bo strach tak auto zostawiac pod blokiem.



Awatar użytkownika
cichy-m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 07:44
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Post autor: cichy-m » śr paź 26, 2005 20:10

prawdziwy horror... instalacje centralnego z alarmem(?) masz fabryczna?



Awatar użytkownika
krzysio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn sie 15, 2005 06:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysio » śr paź 26, 2005 20:29

może najzwyklejsze zwarcie gdzieś tam...


[you] dobrze że jeździsz vw

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » śr paź 26, 2005 20:29

chyba pneumatyk , spróbuj odłączyć jedną kostkę elektryczną , w zamku ( 3 przewody)i zobacz wtedy co będzie się działo z szybami , bo zamek z kluczyka będzie tylko otwierał te dźwi co włożysz kluczyk



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr paź 26, 2005 21:56

Nieściśle opisana usterka, trudno pomóc. Czy kluczyk nie uruchamia centralnego tylko w tych uszkodzonych drzwiach?Czy masz fabryczny alarm? Czy szyba nie reaguje na oba włączniki w prawych i lewych drzwiach?Czy to oryginalny pneumatyk? Napisz dokładniej to pomyślimy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

aron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 22:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: aron » śr paź 26, 2005 23:00

Kluczyk dziasła i zamyka wszystkie drzwi, ale zawsze po zamknieciu około 10sek sie uzbrajał zamek i tak mruczała pompka a teraz nie dopiero po 30sek dioda mruga jak szalona a zawsze spokojnie mrygała. Alarm mam fabryczny a przełączniki raz działają a raz nie i tak sie dzieje w obu drzwiach ale tylko chodzi o prawe okno i jeżeli domykam wszystko kluczykiem to nie zawsze sie zamknie. Pneumatyk jest chyba orginalny choć tak na prawde to nie wiem bo niedawno go kupilem. Szyba jak już sie zasunie to po jakims krutkim czasie opada tak dziwnie skacząc. nie wiem czy to ma cos wspulnego ale pare dni temu przestał mi dzialac kierunkowskaz nad prawym kołem choć żarówka nie wydawała sie spalona ale zmieniłem żarówke i juz dziala. Czy jak wyciągne kostke tą podłuzna z mechanizmu do szyby to bedzie sie to dalej dzialo i czy bedą mi działały reszte okien



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości