Gasnie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

trool85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 19:15
Lokalizacja: Zamość

Gasnie podczas jazdy

Post autor: trool85 » sob lip 05, 2008 15:30

mam taki problem jechalem sobie moim golfem ok 3h byl ladnie nagrzany i postanowilem wyprzedzic jadace przede mna 2 samochody wiec zredukowalem bieg i przydusilem mu do 5k obrotow wyprzedzanie sie udalo ale po 200metrach mi zgasl dotoczylem sie do parkingu i prubowalem go odpalic niestety nic z tego. po 10 minutach sprubowalem jeszcze raz i odpalil bez problemu,pozniej jezdzilem nim po miescie i bylo wszystko ok,ale 2 tygodnie pozniej znowu wybralem sie w trase i po jakiejś godzinie zgasl mi podczas jazdy zjechalem i probowalem odpalic i znowu nic ale po kilku minutach odpalil i pojechalem dalej trasa liczyla 160 km i podczas tej trasy zgasl mi 3 razy,jak wracalem nast dnia to zgasl mi juz 4 razy.wrocilem do domu i odkrecilem swiece i nie znam sie za bardzo ale byly one troche czerwone takie jak zozgrzany metal i ten kolor juz zostal.udalem sie do elektryka popatrzyl poprzeczyszczal cos i stwierdzil ze nic nie moze powiedziec bo silnik pali(powiedzial ze to moze byc wiele rzeczy np pompka paliwa, czujnik halla,cewka czy cos tam jeszcze).postanowilem wymienic filtr paliwa nie wiem czy dobrze(strzalka w strone silnika)po zmianie filtru nie zapala juz normalnie jak wczesniej ale dopiero za 3-4 razem,oprocz tego wymienilem kopulke palec i przewody do swiec(niepotrzebnie chyba)teraz po wymianie tych wszystkich rzeczy pali jeszcze gorzej czyli jak zapale silnik to zalapie za 2-3 razem ale jak pochodzi 5 min i prubuje zapalic to juz lapie za 5-6 razem i tak jest caly czas zapale i wylacze to puzniej musze krecic kilka razy az zapali.no i teraz takie moje pytanie czy ktos moze mi cos podpowiedziec co to sie moglo porobic??



Awatar użytkownika
djalien
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob lut 24, 2007 20:54
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: djalien » sob lip 05, 2008 15:59

ja bym tu stawial na halla



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » sob lip 05, 2008 16:09

Nic nie dłub tylko podłącz pod komuter. Po to jest złącze OBD w VWagenach. Pozdrawiam. :bigok:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

trool85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 19:15
Lokalizacja: Zamość

Post autor: trool85 » sob lip 05, 2008 18:00

tylko chodzi o to ze nie mozna sie polaczyc pod komputer bylem w 2 warsztatach i nic komputer nie odpowiada:/



kemizo67
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 28, 2006 22:15
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: kemizo67 » sob lip 05, 2008 18:18

cewka WN


pozdrawiam

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » sob lip 05, 2008 19:41

Stawiam na cewkę wysokiego napięcia nagrzewa się za bardzo i ma problem z odprowadzeniem ciepła. Odkręć ja, rozbierz, wymyj dokładnie i załóż. Jak to nie pomaże to pożycz od kogoś na próbę.


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 525 gości