Problem ze skrzynią (biegi wchodzą ciężko).

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
WRX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: śr sie 30, 2006 16:27
Lokalizacja: ok. Łodzi
Kontakt:

Post autor: WRX » pn mar 12, 2007 00:13

Witam. Ja 3 dni temu wymieniałem skrzynie i teraz nie chce mi wchodzić 1 musze bardzo mocno docisnoć do siebie i dopiero mogę wrzucić, lub 2 i dopiero 1. Coś tak jakby haczyło przy wrzucaniu 1?? Też się zastanawiam czy to nie poduszki, bo przy wymianie podnosiłem samochód za silnik i skrzynie, :( wiem, że tak nie powinienem teraz zaczynam żałować. Może to wina tzw. jabłek?



fiszmen9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob maja 17, 2008 14:59
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: fiszmen9 » ndz cze 29, 2008 15:14

Witam! Miałem na drodze problem a konkretniej mechanik po moich oględzinach i kilku telefonach do niego powiedział, że nawaliła skrzynia biegów. Nie wnikając w szczegóły podobno było już uszkodzone łożysko w niej ale mam inny problem. Szykuje się wymiana całej skrzyni bo coś terkocze pod maską i to nie jest silnik. Czy lepiej ją wymieniać czy naprawiać? Nie ufam nikomu (to chyba mam wrodzone) i jak samodzielnie sprawdzić czy faktycznie wymienił, czy tylko ją naprawiał ? Mam golfa 4 1.9TDI 101KM(PD) ile kosztuje skrzynia do niego ? Pozdrawiam.



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » ndz cze 29, 2008 15:42

sprawdż na allegro


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości