[MK3] Brewki MATTIG

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

HellMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pn cze 06, 2005 07:58
Lokalizacja: mazowieckie

[MK3] Brewki MATTIG

Post autor: HellMan » czw cze 19, 2008 10:35

Witam,
w ostatnim tygodniu zgubiłem lewą brewkę KAMEI znad przedniego reflektora. Szukałem żeby dokupić ale ceny są zabójcze, tym bardziej że mi potrzebna tylko jedna. Znalazłem natomiast brewki firmy MATTIG http://allegro.pl/item380368332_oryg_br ... kleja.html .
Czy ktoś z forumowiczów może się wypowiedzieć na ich temat? Jak one się mają do jakości KAMEI? Czy się nie odkształcają? Jak pasują?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » czw cze 19, 2008 11:46

Miałem te brewki w poprzednim golfie i były w porządku.. Jednak ni jak to wyglądało.. Jeśli masz dokupować jedną to lepiej usuń starą i bedzie dużo lepiej.. Jak bad look to tylko naciąg maski ale i to nie w każdym aucie dobrze wygląda.. pozdro


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

HellMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pn cze 06, 2005 07:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: HellMan » czw cze 19, 2008 11:52

Bad look mi się po prostu nie podoba i kojarzy mi się z "wsią". Nie chce tu nikogo obrazić, po prostu dla mnie najlepiej wygląda "fabryka". Co do usunięcia brewek, to uważam, że z brewkami wygląda lepiej i tyle. Chcę tylko znać opinię na temat tego producenta w porównaniu do KAMEI.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw cze 19, 2008 13:58

Brewki to wieksze agro od bad looka, taki tjunink za pare zl :bajer:



HellMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pn cze 06, 2005 07:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: HellMan » czw cze 19, 2008 14:39

Jak by nie patrzył nie o to pytałem i nie o tym chciałem dyskutować. Mam swoje zdanie i fabryka VW też miała. Ja brewki KAMEI miałem w standardzie tak samo jak ten plastik pod grillem i lotkę. Moje pytanie dalej jest aktualne i proszę nie proponować mi dalej "garażowych" rozwiązań.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw cze 19, 2008 15:41

nie rob wsi wywal 2gą brewke....
ltoka a brwka to zupelnie co innego i watpei bys mial to w standardzie.. nie bylo czegos takeigo jak w standarcie brewki!

kazdy ci tu powie ze to lipa.. wiec moze byc lepiej

brewek kameja ciezko u nas tostac a nowe pewnie z 500zl beda kosztowac bo to KAMEI ;) w polsce si nie sprzedaja skoro polski wyrob ze 30zl ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » czw cze 19, 2008 17:45

HellMan pisze:Jak by nie patrzył nie o to pytałem i nie o tym chciałem dyskutować. Mam swoje zdanie i fabryka VW też miała. Ja brewki KAMEI miałem w standardzie tak samo jak ten plastik pod grillem i lotkę. Moje pytanie dalej jest aktualne i proszę nie proponować mi dalej "garażowych" rozwiązań.
Jeśli interesuje Cie tylko opinia na ich temat to prosze: ja miałem kiedyś MATTIG, kolega miał KAMEI i nie widziałem żadnej różnicy.. Jak dobrze pomalujesz i przykleisz to jedna chwała :bajer: a na allegro używki KAMEI w bdb stanie widziałem za 100zł.. Moim zdaniem za małe i niepotrzebne gów**nko żeby tyle przepłacać :green_fuck:
Ostatnio zmieniony czw cze 19, 2008 17:47 przez Damiano_TM, łącznie zmieniany 2 razy.


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw cze 19, 2008 20:35

HellMan pisze:Mam swoje zdanie i fabryka VW też miała. Ja brewki KAMEI miałem w standardzie tak samo jak ten plastik pod grillem i lotkę.
Masz go od nowosci, ze takie brednie mowisz? Fabryka nigdy w zadnej wersji nie montowala zadnych brewek.



HellMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pn cze 06, 2005 07:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: HellMan » czw cze 19, 2008 21:44

Nie mowie bredni. Mówiąc o fabryce odnosiłem się do tego tzw. "bad look" (z pożałowaniem próbuję wytłumaczyć sens tego określenia). Z brewkami na pewno wyjechał z salonu - miałem gdzieś informację o tym w papierach. Poza tym brewki to brewki a tzw. "bad look" swoją drogą. Nie wiem po co to porównywać - efekt jest inny i zamierzenie (wg mnie).

Z mojej strony EOT.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości