LICZNIK Z OBROTKIEM I MFA DO MK2 1.6B 1990R. -POMOCY!!!!-

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

paka25

LICZNIK Z OBROTKIEM I MFA DO MK2 1.6B 1990R. -POMOCY!!!!-

Post autor: paka25 » wt paź 18, 2005 11:27

CZY MÓGŁBY MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK PODŁĄCZYĆ LICZNIK Z MFA(NIE ZALEŻY MI NA DZIAŁANIU MFA) I OBROTKIEM TAK ABY DZIAŁAŁY WSZYTKIE KONTROLKI ŁĄCZNIE Z ZEGRAKIEM I OBROTKIEM?? MAM GOLFA MK2 1.6B Z 1990 ROKU KTORY ORYGINALNIE NIE MIAŁ ZAMONTOWANEGO TAKIEGO LICZNIKA. MIAŁ ZAMONTOWANY ZWYKLY LICZNIK Z ZEGARKIEM W MIEJSCU OBROTKA. JAK PODŁĄCZE LICZNIK POPRZEZ WTYK KTÓRY MAM TO DZIAŁA MI TYLKO WSKAŹNIK PALIWA , TEMPERATURY I KONTROLKA LADOWANIA RESZTA NIE DZIALA LACZNIE Z PODSWIETLENIEM. PROSZE O PORADE JAK TO ZROBIC



Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » wt paź 18, 2005 11:33

Musisz użyć opcji szukaj..tam są eleganckie rozpiski ze zdjęciami wtyczek i poszczególnych kabelków. Jak masz sprawny MFA to czemu ni uruchomić go w całości. Będziesz potrzebował kawałek gumowego wężyka aby podpiąć podciśnienie, kawałek przewodu do podpięcia impulsów z cewki zapłonowej(do obrotka), czujnik temperatury oleju i temperatury zewnętrznej(bardzo trudno dostać więc nie zniechęcaj się-bez nich wszytko działa za wyjątkiem wskaźników temperatury na LCD) i manetki lub przycisk typu reset. Pozdro


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

paka25

LICZNIK Z OBROTKIEM I MFA DO MK2 1.6B 1990R. -POMOCY!!!!-

Post autor: paka25 » wt paź 18, 2005 11:40

DZIEKI. BEDE SZUKAŁ

[ Dodano: 18-10-2005, 12:54 ]
Szukam i szukam i nie moge znaleźć nic co moglo by mi pomoc.
Moze masz jakies linki do stron lub forum??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości