fabryczne ksenony?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

eeste
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 18:01
Lokalizacja: poznań

fabryczne ksenony?

Post autor: eeste » sob cze 07, 2008 02:09

witam:)
chciałbym dowiedzieć sie jak to jest z ksenonami w IV. otóż tak się pieknie składa ze lada dzień stanę się posiadaczem IV :okej: autko jest sprowadzane z włoch i bedzie miało ksenony.

widziałem juz zdjęcia i nie dostrzegłem zeby przy reflektorach były spryskiwacze... z tego co wiem to i system regulacji są obowiązkowe. troche mnie to martwi bo słyszałem ze jezeli okaze sie ze to nie ma homologacji to bedzie problem z rejestracja, policja i ubzepieczycielem w razie jakiegos "dzwon-ka". poza tym nie chce zeby sie okazało ze bede innym po oczach "dawał" bo mnie samego to wkurza u innych

moje pytanie czy w IV były fabryczne ksenony? (mój to 1,6 16V highline 2001)
czy jezeli nie ma spryskiwaczy to może miec homologacje?
ile by trzeba by było dać za pare normalnych, dobrych reflektorów? (na allegro widziałem ze ok 500)

z góry wielkie dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam, piotr



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob cze 07, 2008 09:30

eeste pisze:ile by trzeba by było dać za pare normalnych, dobrych reflektorów? (na allegro widziałem ze ok 500)
co masz na mysli dobre(firmowe?)? ja kupowałem DEPO do passata za 120 zł (bez silniczków) w IC i jestem z nich zadowolony


:-k ...

Awatar użytkownika
Fenomen89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 16, 2007 09:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Fenomen89 » sob cze 07, 2008 09:57

eeste pisze:moje pytanie czy w IV były fabryczne ksenony?
tak, byly :)
eeste pisze:widziałem juz zdjęcia i nie dostrzegłem zeby przy reflektorach były spryskiwacze...
hmm to moze byly 'dolozone' metoda garazowa :P


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » sob cze 07, 2008 16:31

Tak xenon tez wystepowal w modelu 1.6
Fabryczne xenony mają w zderzaku el wysuwane spryskiwacze oraz reflektory są na soczewce.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob cze 07, 2008 16:33 przez MarcoVW, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości