[Mk3] Soft turbo do VR6??!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt paź 14, 2005 13:52

No to nieoficjalnie widzimy sie w przyszłym roku :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

To dobrze bo mnie jeszcze strojenie kompa czeka, bo BB to dziadostwo dałem sie namowic i bedzie SMT6 ( bedzie hardcore na 1/4 mili i tzw dojazdówka-ekonomia :helm: ), znajmoy po wymianie w oplu 2.0 16V BB na SMT6 zreanimował 12KM, wiec gra warta swieczki :jezor:

Ps. ostanio stawałem z Audi TT 220KM, i objezdzam je o cale auto na 1/4, jak gdzies takie u was jezdzi to bedziecie mieli porownianie do mnie :satan:
wiec jesli ml2210 objedziesz TT o 2 dlugosci to mnie prawdopodobnie o jedno itp :kac:



Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » pt paź 14, 2005 14:16

TT jest w Białym.
Trza udezyć do np. Borysa ażeby mnie ustawił.


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » pt paź 14, 2005 18:40

ml na ciebie czeka w białym octavia tdi :) ale kiedy w koncu zjawisz sie na krywlanach wszyscy z niecierpliwością oczekują na vr6 kompresor syncro


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

Awatar użytkownika
Bond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 07, 2005 12:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Bond » pt paź 14, 2005 19:03

ml2210 pisze:TT jest w Białym.
Trza udezyć do np. Borysa ażeby mnie ustawił.
HaHA,tak, tak jedyne TT w białymstoku, i pewnie tylko czeka na to zeby stanąc z tobą na kresce, jeszcze mocne auto to nie wszystko, potrzebny dobry łącznik po między pedałami i kierownicą. Już się ustawiasz autem którym przejechałeś sie kilkaset metrów, które niewiadomo kiedy będzie jeździło, i czy w ogóle będzie jeździło, z autami z całego kraju. :rotfl: Ochłoń deko.
Jak już będziesz miał auto (sprawne), kaski trochę na wachę, nauczysz się tym smigać i zdobędziesz odwagę by stanąć z kimś na kresce, to przyjedż, auta są i czekają mocniejsze i słabsze-będziesz miał w czym wybierać.
Ale myślę że braknie ci odwagi, ostatnio ci zbrakło, nie chciałeś stanąć w obawie o przeniesienie napędu, więc ciekawy jestem czy odważysz się po modyfikacjach gdzie dołożono ci 100 KM i co gorsza trochę niszczycielskiego momentu.
Ci nie zazdroszczę, na razie za te kasę masz sporo obietnic, jeszcze więcej oczekiwań a mi się widzi że to wszystko nie będzie takie piekne jak sobie wymarzyłeś.
Pozdrawiam


TDI 255/500

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt paź 14, 2005 19:48

Bond pisze:
ml2210 pisze:TT jest w Białym.
Trza udezyć do np. Borysa ażeby mnie ustawił.
HaHA,tak, tak jedyne TT w białymstoku, i pewnie tylko czeka na to zeby stanąc z tobą na kresce, jeszcze mocne auto to nie wszystko, potrzebny dobry łącznik po między pedałami i kierownicą. Już się ustawiasz autem którym przejechałeś sie kilkaset metrów, które niewiadomo kiedy będzie jeździło, i czy w ogóle będzie jeździło, z autami z całego kraju. :rotfl: Ochłoń deko.
Jak już będziesz miał auto (sprawne), kaski trochę na wachę, nauczysz się tym smigać i zdobędziesz odwagę by stanąć z kimś na kresce, to przyjedż, auta są i czekają mocniejsze i słabsze-będziesz miał w czym wybierać.
Ale myślę że braknie ci odwagi, ostatnio ci zbrakło, nie chciałeś stanąć w obawie o przeniesienie napędu, więc ciekawy jestem czy odważysz się po modyfikacjach gdzie dołożono ci 100 KM i co gorsza trochę niszczycielskiego momentu.
Ci nie zazdroszczę, na razie za te kasę masz sporo obietnic, jeszcze więcej oczekiwań a mi się widzi że to wszystko nie będzie takie piekne jak sobie wymarzyłeś.
Pozdrawiam
:otepienie: :otepienie: o co ci własciwie kolego Bond chodzi ??? W sumie to moze jakies wasze lokalne klimaty, ale w twojej wypowiedzi jest "duzo soli na otwarta rane", tylko poco, bylo tak przyjemnie :chytry:



Awatar użytkownika
Bond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 07, 2005 12:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Bond » pt paź 14, 2005 22:04

rafalvr6 pisze: :otepienie: :otepienie: o co ci własciwie kolego Bond chodzi ??? W sumie to moze jakies wasze lokalne klimaty, ale w twojej wypowiedzi jest "duzo soli na otwarta rane", tylko poco, bylo tak przyjemnie :chytry:
Nie ma być tylko przyjemnie, powino być też konkretnie. Uważam ze trzeba najpierw zrobić auto, a potem się podniecać jak fajnie chodzi, a nie na odwrót, i nie ustawiać się z najmocniejszymi furami w mieście nie mając czym.
Przypomina mi to watki skody JC Auto, miała być najszybsza, kupę wypowiedzi i deklaracji się pisało, a tu :ass: . I boję się ze projekt VR6+Kompressor okaże się niewypałem, a niewypał bedzie tym większy , im więcej będzie podniecania się tym projektem przed jego zakończeniem, czego koledze nie życzę.
Obyśmy sie spotkali na kresce i to nie jednej. :)
Ot takie moje zdanie.


TDI 255/500

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt paź 14, 2005 23:13

Bond pisze:Nie ma być tylko przyjemnie, powino być też konkretnie. Uważam ze trzeba najpierw zrobić auto, a potem się podniecać jak fajnie chodzi, a nie na odwrót, i nie ustawiać się z najmocniejszymi furami w mieście nie mając czym.
Przypomina mi to watki skody JC Auto, miała być najszybsza, kupę wypowiedzi i deklaracji się pisało, a tu :ass: . I boję się ze projekt VR6+Kompressor okaże się niewypałem, a niewypał bedzie tym większy , im więcej będzie podniecania się tym projektem przed jego zakończeniem, czego koledze nie życzę.
Obyśmy sie spotkali na kresce i to nie jednej. :)
Ot takie moje zdanie.
teraz zrozumiałem twoj punkt widzenia :chytry:



Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » sob paź 15, 2005 02:52

Jak narazie pozostaje mi ślinienie się na konfrontacje octavia tdi, VR6 kompresor ....a jestem baaaardzo ciekawy wyniku.....Tylko czy to wogole nastąpi w tym roku ? I czy wogóle nastąpi ? ml sprężaj się bo juz wszyscy gadają na krywlanach tylko nikt nic nie widzi :)

A moze zrobi suprise i w niedziele zawita swoją golfiną :)


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » sob paź 15, 2005 09:34

Co mogę powiedzieć.
Bond nie dziw mi się, czekam już ponad trzy miech na ten samochód.
Nawet sobie nie wyobrazasz ile mnie to nerwów i stresów kosztowało.
Jestem osobą która z nieporównywalnie większą niecierpliwością od was czeka na te auto.
Nic dziwnego ze nerwy mi już puszaczają i podniecam sie jak głupi.
Odbija mi już poprostu. :kac: :kac: :kac:
Troszkę wyrozumiałości, zapewniam cię że na moim miejscu nie jeden by sfiksował.

Ps.
Projekt Vr6 Syncro Kompresor został oficjalnie zakończony.
Auto jest już gotowe i w pełni sprawne (Bond). :jezor:
Czekam już tylko na ostateczne hamowanie i na transport z Wawy.

[ Dodano: Sob Paź 15, 2005 10:41 ]
Ps2.
Włąśnie dzwoniłem do Tomka, auto było już na hamowni.
Ostateczny wynik to ok. 254KM.


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » sob paź 15, 2005 11:47

No co ty ml ? Nie bedziesz nim sam wracal z wawy ??? Na lawecie ci go przywiozą czy co ?


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » sob paź 15, 2005 13:01

Nie wiem ale taka była umowa że mi go odstawią pod dom, za zwłokę i za karę.


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
Sałyk
VW Lover
VW Lover
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 31, 2005 21:45
Kontakt:

Post autor: Sałyk » sob paź 15, 2005 13:36

ml2210 pisze:Nie wiem ale taka była umowa że mi go odstawią pod dom, za zwłokę i za karę.
Ja tam na Twoim miejscu wolał sam takim cackiem wracać :) Odrazu sprawdzisz jego możliwośći i pierwsze kille nowym autem :helm: :pub:



Awatar użytkownika
Bond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 07, 2005 12:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Bond » sob paź 15, 2005 19:28

ml2210 pisze:Projekt Vr6 Syncro Kompresor został oficjalnie zakończony.
Auto jest już gotowe i w pełni sprawne (Bond). :jezor:
Czekam już tylko na ostateczne hamowanie i na transport z Wawy.
No to piknie, gratuluję!!!
No to kiedy moglibysmy obejrzeć masakratora?
Wiesz, ja bym wolał przyjechać nim do chaty sam, oczywiście za ich paliwo, dopiero na trasie można by ocenić po części możliwości auta.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!!!


TDI 255/500

Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » sob paź 15, 2005 20:38

Macie troszkę racji, ale z drugiej strony chyba lepiej że pierwszą tak długą trasę przejedzie nim profesjonalista.
W razie jakby (odpukać) coś jednak było nie tak, to wiedziałby co robić i to nadal byłby tylko ich problem. :jezor:

Ale chyba nie wytrzymam i sam pojadę do tej Wawy, bo jakoś nie mogą się zebrać, a auto juz czeka od czwartku. :food:


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości