Własnie przyszły nowe zabaweczki

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » czw paź 13, 2005 13:16

Informatorzy mi donieśli ze kolega jak nie znajdzie swojej zguby to bedzie jeździł, ale z emerytami komunikacja miejską. :hehe:
Ps
Jakoś ten wasz białostocki masakrator sciro jedzie dizla skilować i nie może dojechać, może lawetę podesłać?
masakrator cie rozniesie :rotfl: :panna: :okej:
najpierw kup auto z hakiem bo nie wiem czy bedzie stac własciciela na przejazd przez miasto jak mu załoze te wtryski 550cc, a tak zaczepimy lawetkę i dojedziemy

a z tymi moimi dokumentami to faktycznie lipa wyszła, wszsytko poszło, nawet karty do bankomatu, dowód itd, wiec kasy nie mam jak wziac na komunikację miejską :panna:


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » czw paź 13, 2005 16:40

A no cos słyszałem ze tomka auto stoi ;) A jak tam leon jezdzi? :) No i kiedy bedzie test tych wtrysków z emeryckim dieslem Bonda? :)



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » czw paź 13, 2005 18:16

Rapix pisze:A no cos słyszałem ze tomka auto stoi ;) A jak tam leon jezdzi? :) No i kiedy bedzie test tych wtrysków z emeryckim dieslem Bonda? :)
Tomka auto jeździ, co prawda na 5 cyl czasami bo przypadkiem wczoraj wyrwałem przewód WN z fajki :grin: hehe, ale udało sie załozyc.

Wtryski bedziemy testowac jak sponsor wróci z UK, i mysle ze Bond juz naprawde sie wycofa z wyscigów i wstydu nie będzie robił wiecej, :rotfl:
bo jeździ i jeździ i jakos w ośce nie ma mocnych, poza sciro i VR6 Tomka


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » czw paź 13, 2005 23:49

jeździ, na pięciu garach i bez sprzęgła ale jeździ :chytry:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Bond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 07, 2005 12:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Bond » pt paź 14, 2005 07:52

Jednak Borys to fajny kumpel, jak usłyszał że sprzęgło w VR zmartwychwstało, to mojemu konkurentowi odłączył 1 gar, niefachowo ale odłączył.
:rotfl:

Poczekajcie jeszcze chwilę, a emerycki dizel zostanie uzbrojony w wałek, a wtedy........ nie bedzie wam tak wesoło.
I skończy sie wyśmiewanie emerytów :hmm:


TDI 255/500

Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » pt paź 14, 2005 08:14

Bond pisze:Jednak Borys to fajny kumpel, jak usłyszał że sprzęgło w VR zmartwychwstało, to mojemu konkurentowi odłączył 1 gar, niefachowo ale odłączył.
:rotfl:

Poczekajcie jeszcze chwilę, a emerycki dizel zostanie uzbrojony w wałek, a wtedy........ nie bedzie wam tak wesoło.
to znowu bede musial wydac 20zl na jakis "garage tjuning" zeby cie dogonic :chytry: :bigok:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt paź 14, 2005 08:20

Bond pisze:Jednak Borys to fajny kumpel, jak usłyszał że sprzęgło w VR zmartwychwstało, to mojemu konkurentowi odłączył 1 gar, niefachowo ale odłączył.
:rotfl:

Poczekajcie jeszcze chwilę, a emerycki dizel zostanie uzbrojony w wałek, a wtedy........ nie bedzie wam tak wesoło.
I skończy sie wyśmiewanie emerytów :hmm:
żałozymy większy stożek i cie wciągniemy, zobaczysz :rotfl:


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » pt paź 14, 2005 08:35

Magnes na paliwie, albo rezystorek. :hmm:


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
Bond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 07, 2005 12:13
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Bond » pt paź 14, 2005 08:36

VR pisze:
Bond pisze:Jednak Borys to fajny kumpel, jak usłyszał że sprzęgło w VR zmartwychwstało, to mojemu konkurentowi odłączył 1 gar, niefachowo ale odłączył.
:rotfl:

Poczekajcie jeszcze chwilę, a emerycki dizel zostanie uzbrojony w wałek, a wtedy........ nie bedzie wam tak wesoło.
to znowu bede musial wydac 20zl na jakis "garage tjuning" zeby cie dogonic :chytry: :bigok:
Tomek, ty nie śpisz o tej porze?? :goof:
Składaj furę na niedzielę, trzeba oddzielić p i e r d o l o t y od dobrych fur wreszcie i rozwiac mity o tym że VR to szybkie auta. :rotfl: , wystawię fabkę 1.2 12V swojej żony żebyś kogoś mógł skilować. :satan:
Zalewaj szel power LPG i na krechę :rotfl:


TDI 255/500

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości