Rozsypala mi sie przeplywka....

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Stecko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 21:14
Lokalizacja: Strzegom/Slough
Kontakt:

Post autor: Stecko » wt cze 03, 2008 22:25

hmmm czasami tak poszarpie ok 2500 potem ciagnie a czasami rwie do 3 i wiecej, nie ma reguly:/ najgorsze jest to ze czasami szarpie a czasami nie i ciezko wyczaic co jest grane...



Awatar użytkownika
ringel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 19:58
Lokalizacja: Munchen

Post autor: ringel » śr cze 04, 2008 00:17

Stecko pisze:hmmm czasami tak poszarpie ok 2500 potem ciagnie a czasami rwie do 3 i wiecej, nie ma reguly:/ najgorsze jest to ze czasami szarpie a czasami nie i ciezko wyczaic co jest grane...
Witam, podepne sie do tematu
U mnie to samo, szarpanie wystepuje sporadycznie, wtyczke od impulsatora tez odłączalem i żadnych zmian. Ostatnio zauważyłem, że podczas deszczu cześciej szarpie. Wkurza mnie to ze nic vag nie wykrywa. Mam podejrzenia troche do czujnika obrotów silnika, bo vag go nie łapie. Czy tak czasem tam nie ma gdzies jakiegos zlego połączenia, chociaz szarpałem wtyczką to nic sie nie dzialo. Chyba że czujnik sam jest usyfiony :roll: ; moze tam do środka sie dostaje jakis syf i niekiedy zakłoca ten czujnik. Ciezko to stwierdzic, zwłaszcza ze szarpanie jest sporadyczne. Bąbelkow w wezykach sie pozbylem, a mialem cicha nadzieje ze to bedzie to.



Awatar użytkownika
Stecko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 21:14
Lokalizacja: Strzegom/Slough
Kontakt:

Post autor: Stecko » śr cze 04, 2008 11:00

wtrysk sprawdzalem na 2 sposoby- mloteczkiem na obrotach i lekko sie ''zachlysnal'' ale miernikiem wyszlo ze jest ok....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 133 gości