[MKII 1.8GTI] Jak podnieść moc w VW MK2 1.8 8V GTI

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » śr maja 28, 2008 16:18

Nie bede sie z toba naciagal bo widze ze wiesz najlepiej. A dobra jest, a ja pisalem cos o kosztach montarzu? Raczej nie. Wszystko sie da zrobic,a ABS byl bo Borys dawal zdjecia na forum, bylo to wtedy jak KamilW tez do swojego ABS"a chcial turbine montowac.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob maja 31, 2008 18:44

kute tłoki to koszt większy niż całkowita cena uturbienia jaką tu niektórzy podają , to śmieszne...



Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » sob maja 31, 2008 21:16

sas_gti pisze:kute tłoki to koszt większy niż całkowita cena uturbienia jaką tu niektórzy podają , to śmieszne...
Do najsłabszej turbinki nie trzeba kuć silnika, bo moc np. 140-150KM dla silnika który ma w standardzie 112KM to nie jest morderstwo. Na pewno wytrzyma...



Awatar użytkownika
Loko_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 23, 2008 15:49
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Loko_GTI » czw lip 03, 2008 00:05

ja posiadam PFa 107 konnego, mysle w naszym przypadku 8 zaworowców nie ma co sie sugerowac mocą czyli ze chce np mieć 140 koni czasem wymiana wałka np na wałek od świątka daje przyrost +/- 10 do 15 koni ale już podzas jazdy jest odczuwalna różnica czyli lepsza reakcja silnika na gaz czy lepiej jedzie od dołu, ja wstawiłem teraz wkładke k&n następnie wycinam katalizator a potem zamawiam wałek od świątka i zobaczymy jaki będzie tego efekt

czas pokaże


Sprzedam SWAP na VR6.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości