Charczący kierunkowskaz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dante Blues
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:42
Lokalizacja: Kowary

Charczący kierunkowskaz

Post autor: Dante Blues » śr maja 21, 2008 22:07

Szukałem podobnego problemu - ale nie znalazłem.

Prawy kierunek najpierw "tykał" 5 razy szybciej (oczywiście prawa strona się wtedy nie paliła), a teraz charczy i zgrzyta gdzieś w okolicach środkowych nawiewów jak daję kierunek w prawo. Taki odgłos jakby w mały wenylator wysokoobrotowy próbować wcisnąć kawałek kijka. Wszystkie żarówki są standardowe, sprawne itp. Styki poczyszczone i ogólnie OK.


Zawsze blues...

greg

Post autor: greg » śr maja 21, 2008 23:23

charczy włącznik awaryjnych, który jest również przekaźnikiem dla kierunkowskazów - trzeba wymienić



wieslaw stefano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 21:01
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: wieslaw stefano » śr maja 21, 2008 23:42

Witam , podobny objaw daje sytuacja gdy któraś z żarówek nie pali się .Jeżeli lewa strona jest ok tzn dziala kierunkowskaz prawidlowo to sprawdż przy wlączonym prawym czy wszystkie żarówki świecą się .Przyjemnej zabawy



valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » śr maja 21, 2008 23:42

Wyciągasz przycisk awaryjnych wraz z przekaźnikiem i wymieniasz komplet i po kłopocie


valerio

Awatar użytkownika
Dante Blues
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 22:42
Lokalizacja: Kowary

Post autor: Dante Blues » ndz maja 25, 2008 22:55

Żarówki OK. Styki wszystkie OK. Wszędzie sucho. Przycisk awaryjnych wraz z przekaźnikiem wymieniony na nowy. Włącznik (przy dźwigience) sprawdzony i OK. A to dalej na mnie charczy i prawej strony ni ma. We wtorek jadę do Cieplic do profesjonalnego elektryka.


Zawsze blues...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości