Zderzak tylny problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piopio81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 30, 2006 19:51
Lokalizacja: WARSZAWA

Zderzak tylny problem

Post autor: piopio81 » pn maja 19, 2008 09:32

Witam

Mam problem z zderzakiem w moim nowo nabytym golfie MK4.
Ktoś uderzył na parkingu chyba przy cofaniu mojego golfika MK4 w tylne koło i tylny zderzak w okolicy chlapacza , poczym zauważyłem że zderzak troche się opuścił tz spasowanie między światłem a zderzakiem patrząc tylko od boku bo patrząc od tyłu jest ok, znacznie się pogorszyło i powstała 1 cm szpara.
Jak jest zamontowany zderzak w tym miejscu co opisałem, czy trzeba demontować cały zderzak żeby go zamontować tak jak był dawniej, czy są tam jakieś zaczepy czy śruby ( w prawym tylnym rogu).
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Dzięki.



Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » pn maja 19, 2008 10:36

Zderzak jest przykręcony na sruby, dwie są pod nim, jak się schylisz, a inne pod światłami (światła też trzeba wymontować), do tego dochodza śruby w nadkolach, a zderzak siedzi jeszcze na ślizgach pod światłami.
Musisz odkręcić wszystkie śruby i pociągnąć go do tyłu, powinien zejść.
Jakieś 30 min roboty.
pozdro


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pn maja 19, 2008 12:47

Oby się tylko ślizgi nie połamały bo to niestety częsta przypadłość vw po jakichś nawt delikatnych kolizjach. Jak zdejmiesz zderzak to zobaczysz...


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 461 gości