Jaka kopułka do 1,6 ABU - 94R ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

82arek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 07, 2008 11:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Jaka kopułka do 1,6 ABU - 94R ???

Post autor: 82arek » czw maja 08, 2008 21:00

Witam mam pytanie wszędzie w katalogach internetowych jak też w sklepowych (byłem i pytałem w sklepie) podają że do tego silnika kopułka jest w czarnej osłonie termicznej i z jakimś przyłączem(zdjęcie). Natomiast u mnie jest niby zwykła brązowa tylko że blaszanej osłonie (wygląda trochę inaczej niż te które podają katalogi). Więc kupiłem zwykłą brązową wyglądała prawie identycznie ale problem w tym że jej średnica była jakby mniejsza i była luźno w owej blaszanej obudowie i w dodatku nie wchodzi tak idealnie jak ta stara w swoje miejsce. Może ktoś miał podobny problem. Proszę o pomoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czw maja 08, 2008 21:02 przez 82arek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw maja 08, 2008 21:20

blaszaną osłonę to ja miałem w MK2, zarówno tą blaszaną osłonę jak i teraz plastykową w Vento wywaliłem, bo stara i brudna powodowała ucieczki iskry. to w czarnej to nei wiem czy przyłącze czy gniazdo na łapkę. Ogólnie to się tym nie przejmuj. Osłony mają dzialanie przeciwzakłóceniowe, jak nic nie trzeszczy w radio to zostaw samą plastykową kopułkę bez osłony, lub załóż ta czarną z tworzywa. Dla mnie kopułka bez osłony wygląda ładniej i łatwiej ją utrzymać w czystości


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » czw maja 08, 2008 21:42

Paweł Marek pisze:to nei wiem czy przyłącze czy gniazdo na łapkę
gniazdo na łapkę


dekoracje weselne, florystyka -> prv

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości