Trzeszczenie drzwi przednich

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ne_preemo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 29, 2007 19:30
Lokalizacja: Polska

Trzeszczenie drzwi przednich

Post autor: ne_preemo » sob kwie 26, 2008 10:10

Witam, mam taki problem. W moim MKIV wersja 3D strasznie trzesczą drzwi kierowcy i pasażera. Jak u wielu osób, drzwi lekko się kiedyś zapadły i były niżej niż powinny. Potem autko stało u lakiernika, bo robiłem listwy i on na własną rękę lekko te drzwi uniósł, chyba przez podokręcanie śrub po prostu. Od tego czasu wizualnie jest OK, ale na każdej malutkiej dziurce, przy przyspieszaniu, hamowaniu, drzwi niemiłosiernie trzeszczą i piszczą aż mnie trzęsie jak to słyszę :crazy: Podejrzewam, że po prostu znowu opadają i "pracują", stąd te hałasy. Macie pomysł, co z tym podziałać? Kupić nowe zawiasy drzwi, czy jak?
Ostatnio zmieniony sob kwie 26, 2008 10:11 przez ne_preemo, łącznie zmieniany 1 raz.


1.9 TDI

Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Trzeszczenie drzwi przednich

Post autor: mojama » sob kwie 26, 2008 10:31

Miałem podobny przypadek, wczoraj udało mi się rozwiązać problem, zobacz ten temat.



ne_preemo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 29, 2007 19:30
Lokalizacja: Polska

Post autor: ne_preemo » sob kwie 26, 2008 17:44

Dzięki wielkie, punkt przyznany. Mam nadzieję, że smarowanie tych elementów zapobiegnie temu trzeszczeniu, u mnie w sumie dzwiek identyczny jak na Twoim nagraniu, a po przylozeniu ucha do drzwi to okolice samego zamka/klamki zewnetrznej. Pzdr


1.9 TDI

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 175 gości