[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 21:52

cowboy pisze:system audio z tamtych lat ma chyba wartość muzealną (nie znam sie na audio ale nie jest to jakiś mega wypas pod wzgledem technologicznym)
no widzisz drogi cowboyu znowu piszesz o czym o czym nie masz pojecia. tak zapytam kiedys slyszlaes jak to gra w ogole??
cowboy pisze:moim zdaniem robisz dobrą robotę, szacun za mody ale chyba rzeczywiście zbyt sie napinasz na słowa krytyki... patrząc na Twoje auto po modach chyba trudno tam bedzie znaleźć coś charakterystycznego z 20 jahre
napinam?? caly czas podkreslam ze opinie innych szanuje i ze piszcie przeciez co chcecie. i nie napinam sie tylko staram sie ja odpierac...moge jeszcze to robic??
to jest problem na forach... jesli ktos cos napisze o aucie lub odeprze krytyke nie w sposob taki by rzucac miesem odbiera sie to jako atak na siebie.... s to tylko forum i tylko komentarze
rzeczywiscie...bedzie trudno... drogi cowboyu znowu piszesz jakies wymyslone rzeczy...nie widziales auta a juz twierdzisz ze bedzie malo rzeczy nawiazujacych do tego modelu i tej edycji...

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 9:54 pm ]
djtom pisze:mam czerwiec 97 i cały wypas z 20 Jahre, skóra jako opcja, brakuje tylko tak rzadko w benzynie spotykanych fantów jak tempomat i webasto, imho 20 Jahre było godnie wyposazone na jubileuszową wersję ale wcale nie było szczytem "luksusu" jaki mozna było spotkać w mk3
tak ale ja mowie o autach z tamtego okresu i za taka cene jaka byly...i nawet teraz...wiele aut nie ma takich jak te starsze i nie powstydzily by sie ich
mas\ racjee nie bylo szczytem...a ja nie twierdze ze nim bylo.... uwazam ze bylo po prostu swietnie wyposazone
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 21:57 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 2 razy.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw kwie 24, 2008 21:57

cowboy napisał/a:
system audio z tamtych lat ma chyba wartość muzealną (nie znam sie na audio ale nie jest to jakiś mega wypas pod wzgledem technologicznym)


no widzisz drogi cowboyu znowu piszesz o czym o czym nie masz pojecia. tak zapytam kiedys slyszlaes jak to gra w ogole??
słyszał, słyszał, m.in. u mnie, gra ... średnio. Kwestia tego jak kto traktuje ważność audio w wozie.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 21:57

slowik pisze:Cos dziwnie spokojny ton kolegi. Wracaj juz i skladaj bo nie przeprowadzic testów i pojedziesz w ciemno, albo z niespasowanym autem i dopiero bedzie pogadanka! Powodzenia w skladaniu i czekam na zdjecia bo juz jestem ciekawy jak to w calosci bedzie wygladalo wszzystko
sam nie wiem co sie dzieje ze mna.... :) :bajer: ale tez nie ma sesu klocic sie z ludzmi ktorzy nie widzieli skonczonego auta i juz wysnuwaja hipotezy ze bedzie do dupy za szeroko czy ze zniszczylem egzemplarz...no coz zycie... kazdy moze napisac co chce
djtom pisze:słyszał, słyszał, m.in. u mnie, gra ... średnio. Kwestia tego jak kto traktuje ważność audio w wozie.
aha no tak zapomnialem dodac ze mam caly system wspomozony przez subwoofer earthquake'a i mi w zupelnosci to wsytarczy.... audio to rzecz gustu jak styl auta i np jego kolor...kazdy lubi cos innego.... dla mnie to gra czysto i wystarczajaco... earthquake dopelnia ten zestaw w zupelnosci bo fakt bas tam jest slabiutki
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 22:01 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » czw kwie 24, 2008 22:46

Wszystko pięknie ładnie przynajmniej w zapowiedziach, tylko żeby to miało ręce i nogi to by coś w serduszku pogrzebać



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 22:59

toffic pisze:Wszystko pięknie ładnie przynajmniej w zapowiedziach, tylko żeby to miało ręce i nogi to by coś w serduszku pogrzebać
tak wiem wiem...ale nie da sie wielu rzeczy zrobic na odleglosc zrobic beda w irlandii a auto w polsce...nie wszystko moge i mozna wytlumaczyc ojcu ktory nie czai bazy zbytnio
dlatego to co moglem zostalo zrobione tak a reszte wole byc przy tym osobiscie


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » pt kwie 25, 2008 00:14

W sumie racja



Awatar użytkownika
KRUPI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob gru 18, 2004 00:19
Lokalizacja: West Coast

Post autor: KRUPI » pt kwie 25, 2008 07:15

Kevin_mkII pisze:...slyszlaes jak to gra w ogole?...
Niedawno słuchałem i przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jak jeszcze jest sprawny equalizer, to juz w ogóle fajna sprawa.



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » pt kwie 25, 2008 07:50

KRUPI pisze:
Kevin_mkII pisze:...slyszlaes jak to gra w ogole?...
Niedawno słuchałem i przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jak jeszcze jest sprawny equalizer, to juz w ogóle fajna sprawa.
tez bylem...a procesor dzwieku mam sprawny jak i caly system....drewnianego ucha niemam tez lubie gdy w miare dobrze brzmi ale do audiofilow nie naleze, i tak jak pisalem wczesniej audio to rzecz gustu jeden lubi jak mu glowe urywa bas czy sopran a inny woli gdy po prostu calosc dobrze gra
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 07:51 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt kwie 25, 2008 08:48

Kevin_mkII, nie napisałem że to źle gra

ale chyba ludzie nie kupują 20 Jahre dla tego nagłosnienia, jak ktoś jest audiofilem to odda auto do galerii tonów czy gdzieś indziej, zostanie zrobione auto od podstaw pod audio, czy wygłuszenia, kable, głośniki a procesory dźwięku teraz a 12 lat temu też się trochę różnią.., chodzi mi o to że nie jest to teraz jakis wielki szał
Kevin_mkII pisze:nie widziales auta a juz twierdzisz ze bedzie malo rzeczy nawiazujacych do tego modelu i tej edycji...
z tego co widziałem to będzie jakiś german style, czyli szeroko, nisko, fele 9 cali, bad look itd - moim zdaniem zniknie styl specyficzny 20 Jahre...ale nie mówie że to źle ..
widziałem wiele 20J po przeróbkach i rzadko kiedy udało się coś poprawić, moim skromnym zdaniem 20J wystarczy niewielka kosmetyka ale czekamy na wynik Twojego pomysłu...



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » pt kwie 25, 2008 09:42

cowboy pisze:chodzi mi o to że nie jest to teraz jakis wielki szał
masz 100% jak nie 1000% racji... ale mi to co jest wystarcza... choc mysle nad wymiana glosnikow tylko by poprawic ten zestaw..ale to jak i wiele innych rzeczy po powrocie...
cowboy pisze:z tego co widziałem to będzie jakiś german style, czyli szeroko, nisko, fele 9 cali, bad look itd - moim zdaniem zniknie styl specyficzny 20 Jahre...ale nie mówie że to źle ... widziałem wiele 20J po przeróbkach i rzadko kiedy udało się coś poprawić, moim skromnym zdaniem 20J wystarczy niewielka kosmetyka ale czekamy na wynik Twojego pomysłu...
dokladnie...kupiłem felgi o ktorych marzyłem no i zaczelo sie... maja niskie et maja 9 i 10 cali a pod nakładkami GTI na nadkola (ten kto ma takie to wie o czym mowie) robi sie niezly syf i nie bede sciemnial ale byla tam po prostu ruda.... niestety nakładki dodaja uroku ale robi sie pod nimi traszny syf dlatego wybieram opcje bez tych nakładek.
Felgi sa bardzo szerokie i maja niskie et i na seryjnym blotniku by cholernie wystawaly..trzeba bylo je popchnac troche na zewnatrz do minimum jakiego pały jedynie z bliska zadecyduja ze trzeba mi zabrac dowod :bajer: (choc z nimi to bywa roznie bo rant kola i kawaleczek spadku opony wystaje jednal... no trudno cos za cos)
bad look...hmmmm to tylko maska.... zawsze chcialem miec maske delikatnie naciagnieta i w kazdej chwile przeciez mozna kupic seryjna maske prawda? to akurat na plus mysle.
20 jahre wystarczy kosmetyka...nie przecze...kazdemu autu mozna ja zrobic...ja tez robie delikatna kosmetyke :grin: bo wyglad seryjnego 20 jahre mi sie znudzil.....
widziałem wiele 20J po przeróbkach i rzadko kiedy udało się coś poprawić,
postaram sie zmienic twoje zdanie :) ale nic na sile.... moim zdaniem udalo mi sie to :okej:

poczekajcie do momentu kiedy auto poakze w calosci bedzie mogli wyrazic swoje zle lub dobre opinie.... bo poki co na zdjeciach widocznych tutaj nie widac nic
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 09:48 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 4 razy.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pt kwie 25, 2008 11:43

dużo gadania na temat auta którego jeszcze nikt nie widział :bajer:
czekam na prezentację i wtedy dorzucę swoje 5 groszy :P

pozdrawiam



Awatar użytkownika
go_grzeniu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 00:10
Lokalizacja: Starogard Gdanski

Post autor: go_grzeniu » pt kwie 25, 2008 14:12

Kevin_mkII pisze:20 jahre wystarczy kosmetyka...nie przecze...kazdemu autu mozna ja zrobic...ja tez robie delikatna kosmetyke :grin: bo wyglad seryjnego 20 jahre mi sie znudzil.....
nie wiem czy masz na mysli ten swoj lakier, bo takie "candy" to raczej kosmetyka zwykla nie sa.... :bajer:



Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » pt kwie 25, 2008 20:34

cowboy pisze:widziałem wiele 20J po przeróbkach i rzadko kiedy udało się coś poprawić, moim skromnym zdaniem 20J wystarczy niewielka kosmetyka ale czekamy na wynik Twojego pomysłu...
to naprawde malo widziales :P :P przyklad 20 jahre kolegi pitblada http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6883

Poczekajcie jak Kevin skonczy dzialac i wtedy wypowiadajcie sie na temat auta...
Latwo jest teraz pisac ale bedzie kiepsko itd. itp. pozniej bedzie ciezej napisac kurde a jednak sie mylilem :bigok:

ja caly czas czekam na zlozonego golfa :chytry:


Moim zdaniem to bedzie jeden z ciekawszych projektow mk3 w Polsce!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 20:36 przez Poncek17, łącznie zmieniany 2 razy.


Nord-vag.pl

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » pt kwie 25, 2008 21:00

Poncek17 pisze:Moim zdaniem to bedzie jeden z ciekawszych projektow mk3 w Polsce!!!!!!!!!!
milo mi to slyszec... wiele osob sie z tym nie zgodzi pewnie ale tak jak pisales poczekajmy az zloze to auto do kupy...auto przedewszystkim robie dla siebie a nie dla pucharow... zawsze o takim aucie marzylem i realizuje teraz swoje marzenia...i mysle udaje mi sie to i juz nie moge sie doczekac kiedy to zloze... stane z boku otworze piwko napije sie i usmiechne i powiem sobie...udalo sie....
pozniej dalej kilka rzeczy pojdzie do zmiany... jak wczesniej pisalem ciezko robic auto na odleglosc... cos sie dalo to zsotalo zrobione.... dalsza zabawa zaczyna sie 13 maja... niedlugo pokaze tapicerke
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 21:01 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości