Ciezko wchodza biegi, czasami w ogole nie chca.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
karol26
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: śr paź 17, 2007 20:50
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: karol26 » śr kwie 23, 2008 12:28

daniel_dyla pisze: bo jak mi powiedzial ile by mnie kosztowala naprawa skrzyni to .... 600 pln za same bebechy + 300 za robocizne :/
Za tą kase to chyba juz mozna skrzynie cała kupic??? i tylko wsadzić


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=266857 --->Moje 4 kółka

Awatar użytkownika
daniel_dyla
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw mar 06, 2008 21:53
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: daniel_dyla » śr kwie 23, 2008 20:22

no jak patrzylem na allegro to za okolo 700 pln mozna kupic nawet z gwarancja ... tylko niewiem ale jakos niejestem do takich zakupow chetny ... z poczatku moze byc wszystko pieknie ladnie a puzniej tez sie rozsypie i lipa, a jak sie powymienia bebechy to wieksze prawdopodobienstwo ze pojezdzi sie torche. ale narazie i tak niemam kasy na nowa ani na naprawe bede tak jezdzil zobaczymy ile uda sie zrobic km :grin:

[ Dodano: 23 Kwi 2008 20:25 ]
adasiek pisze:Synchronizator ułatwia zazębienie się trybów, a jak słychać trzaski w czasie jazdy to już nie jego wina. Prosta rada na początek: wjedź na jakiś kanał po uprzednim rozgrzaniu silnika i spuść olej ze skrzyni, obadaj korek dokładnie czy nie ma na nim opiłków, następnie spróbuj olej przecedzić i zobacz czy na dnie naczynia również nie ma podejrzanych kawałeczków. Ja miałem niemalże identyczny objaw i się okzazało że wyłomotany był tryb od "jedynki" zarówno na wałku jak i sam tryb.
i ile kosztowala cie naprawa?? drogie sa te zebatki ?? slyszalem ze mozna tez uzywki kupic to bedzie duzo taniej??


[url]http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81346[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości