VW-y na Mistrzostwach Polski 1/4mili 17września

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » ndz wrz 25, 2005 12:15

evolution pisze:
ml2210 pisze:Przydałby się jakiś przedstawiciel VW w klasie maxi - nieprawdaż? :grin: :smoke:
moze w przyszlym roku sie pojawi:P
Musiałby się chyba świat zawalić żebym nie wystartował. :panna: :panna: :panna:

[ Dodano: Nie Wrz 25, 2005 12:35 ]
Krzyś 16v pisze:Zgadza sie ze ta wypowiedz jest smieszna ale nie chcial by nikt dostawac wiecznie od jakiegos manego baty bo nie ma wydmuszki lzejszej o 250kg bo np ma rodzine i nie stac cie na 2 auta i lawete by przyjechac nia z 2 konca polski na wyscigi!!!! Chodzi mi o stworzenie klasy bo walka jest nie rowna cos w stylu jak oddzielenie fwd od awd. Rozumie ze to sa profesjonalne zawody ale nie sa to zamkniete zawody tylko dla $$$$$$$ wiec powinni sie tez zajac tymi normalnymi ludzikami takie jest moje zdanie :pub:
Fajnie, ale ciągle zapominasz w jakiej randze toczą się te zawody.
Np:
Jesli dobrze umiem i bardzo lubię pływać to czy oznacza to że mogę startować na Mistrzostwach Polski w Pływaniu.
Owszem mogę, ale nie mam żadnych szans, bo tam startują profesjonaliści, szkoleni przez chordy specjalistów z mega budrzetami i sponsorami.
Starsznie głupie byłoby postulowanie o wydzielenie na w.w. Mistrzostwach klasy dla tych co nie mają kasy. :jezor:
Albo Mistrzostwa w rajdach, o WRC juz nie wspomnę, tu rządzą pieniądze i wygrywa kasa i profesjonalizm.
Tak samo robi się i w tym sporcie.
Oszem ten co kasy nie ma, ma prawo wygrywać, ale na zupełnie innym pułapie i szczeblu.

[ Dodano: Nie Wrz 25, 2005 12:50 ]
GTO pisze:moje zdanie jest takie:
Kto ma wiecej pieniążków i jakąkolwiek wiedze w tym temacie ten jest najszybszy.
przeciez to najmniej sportowa dyscyplina , predzej zabawa.
Zgadzam sie w 100%
Może poza "najmniej sportowa dyscyplina" .
Wszędzie gedzie jest rywalizacja, napięcie, długie przugotowania i czynnik ludzki jest to bardzo sportowa dyscyplina.
A zabawa owszem, świetna zabawa dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych co nie mają kasy.
Ja to traktuje zupełnie na luzie, świetna zabawa i tyle,
wiem że nie mam żadnych szans swoim Golfem w klasie Maxi,
ale co z tego, nie liczę na pudło, ani nie postuluję by zrobiono mi taka klasę żebym to ja mógł wygrać,
bo to jest idiotyczne.
A to, że ktoś wygra ze mną tylko dlatego że ma te 200, 50 czy 5kg lzejsze auto, to tylko jego zasługa i chwała mu za to.


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » ndz wrz 25, 2005 13:45

a moim zdanie wyscigi na 400 metrow to moze i sa zawody sportowe i rywalizacja ale nei kierowco a mechanikow i ludzi ktorzy je przygotowali. nei ma zapotrzebowania na kierowcow do takich wyscigow bo latwo jest ich wyszkolic i specjalnego talentu do tego ne itrzeba. w tej dyscyoplinie wygrywaja glownei samochody a nei kierowcy.

bez kasy mozna sie wbic na wyscigi tradycyjne gdzie jesli masz jakies umiejetnosci i ktos cie odkryje to zrobisz kariere, ale musisz sie czyms wykazac a auto do sprawa drugorzedna choc tez bardzo wazna i mechanicy i konstruktorzy tez odgrywaja w tym duza role



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » ndz wrz 25, 2005 14:15

Kapibara, do pewnego momentu masz racje - jednak gdy auta są już mocno wyśrubowane liczy się szczęście i umiejętności kierowcy. Szczeście żeby coś nie jeb...., a umiejętności jednak są mimo wszystko potrzebne. Swego czasu w F1 zabroniono automatycznego startu - polegało to na tym że kierowca we właściwym momencie naciskał przycisk na kierownicy i jego zadanie polegało na jeździe prosto do pierwszego zakrętu.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Krzyś 16v » pn wrz 26, 2005 00:23

Heheheh zdania sa podzielona ale na bank $$$ sie liczy i na bank (mam nadzieje) pojawie sie swoim mk2 syncro i sie sproboje :D ml2210 a moze jakis figft ustawimy dla dla tych bez gury$$$ (bo ja jej nie mam) wyzucam kanape i fotel i moge sie ciac :p i milo bylo by zobaczyc wiecej VW`ejow z forum :D no i nasze wyniki na liscie :pub:



Awatar użytkownika
ml2210
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:50
Lokalizacja: Koniec Polski
Kontakt:

Post autor: ml2210 » pn wrz 26, 2005 08:19

Krzyś 16v pisze:Heheheh zdania sa podzielona ale na bank $$$ sie liczy i na bank (mam nadzieje) pojawie sie swoim mk2 syncro i sie sproboje :D ml2210 a moze jakis figft ustawimy dla dla tych bez gury$$$ (bo ja jej nie mam) wyzucam kanape i fotel i moge sie ciac :p i milo bylo by zobaczyc wiecej VW`ejow z forum :D no i nasze wyniki na liscie :pub:
Ustawić się można zawsze.
Przeciez po to robimy te auta, aby sie czasem kulturalnie i zdrowo pościgać.
Mi osobiście bardzo by było miło, nawet dostać po dupie od lepszego auta (i kierowcy :chytry: ).
Moją ambicją jest najszybsza III-a w kraju.
Do prof. zawodów niestety trzeba poczekać do przyszłego sezonu,
ale jakby co to daj znać, ja zapraszem do Białego na lotnisko Krywlany.


www.mlautobroker.pl
-----Profesjonalny Broker Samochodowy-----

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » sob paź 01, 2005 23:39

evolution pisze:
ml2210 pisze:Przydałby się jakiś przedstawiciel VW w klasie maxi - nieprawdaż? :grin: :smoke:
moze w przyszlym roku sie pojawi:P
Ja mam pomysł na projekt ale niemam kasy :(

Póki co nadchodzaca zima to troche reperaturki mojej kosiarki ... i no troche trza ja wydmuchac!!
GTO pisze:moje zdanie jest takie:
Kto ma wiecej pieniążków i jakąkolwiek wiedze w tym temacie ten jest najszybszy.
przeciez to najmniej sportowa dyscyplina , predzej zabawa.
Dlatego awansowales na mojego mechanika :) na zawodach jezeli kiedykolwiek sie tam pojawie ;)

PS. Dodam oczywiscie iz w UK magazym VW Performace jest współorganizatorem wyscigów "Half of frame" czyli 400m only for VW !!! moge zapodac pare "wyników" ale powiem Wam ze najnowsza bestia jaka przygotowali anglicy ... to MK1 z silnikiem V8 z TVR'a ponadto auto to total wydmuszka i RWD!!

POZDRO!!


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości