podświetlanie popielniczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
miras82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob mar 18, 2006 16:00
Lokalizacja: kraśnik
Kontakt:

podświetlanie popielniczki

Post autor: miras82 » wt kwie 15, 2008 15:15

Witam. Czy w MKIII jest wogole podświetlana popielniczka (w MKII jest). Jeśli jest to ma ktoś zdjęcia jak sie do tego dostać itp. Próbowałem ale nie pokonałem.

AHA: dla MUNDROLI: szukałem i nic nie znalazłem więc się nie fatygujcie i nie piszcie żeby szukać.

SZUKAŁEM I NIC NIE ZNALAZŁEM
Ostatnio zmieniony wt kwie 15, 2008 16:33 przez miras82, łącznie zmieniany 1 raz.


mirek

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » wt kwie 15, 2008 16:06

Reki uciac sobie nie dam ale chyba to jest tak, ze za podswietlenie popielniczki odpowiada ta sama zarowka co za podswietlenie zapalniczki. Wiem, ze tez mi kiedys padlo to podswietlenie i wymienialem to ustrojstwo ale cholernie dawno to bylo i nie pamietam dokladnie co i jak :helm:

Z tego co pamietam to wyjmuje sie caly ten mechanizm od zapalary i tam gdzies przy nim jest ta zarowka w takim czarnym plastikowym trzpieniu. Tak mi sie przynajmniej wydaje ale zanim sie moim wpisem zasugerujesz to moze niech sie ktos bardziej zorientowany wypowie ;)

W kazdym razie na 100% podswietlenie popiolki i zapalary jest.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt kwie 15, 2008 16:23

o taka żaróweczka i jej oprawa która jest zamontowana wzdłuż zapalniczki dostaniesz sie tam wyjmując popielniczkę i sciskając boki zapalniczki małe plastikowe wąsy Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt kwie 15, 2008 16:28 przez pszczyna, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » wt kwie 15, 2008 16:51

Czyli dobrze pamietalem ;)



Awatar użytkownika
jawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 484
Rejestracja: pt paź 27, 2006 14:54
Lokalizacja: WZU****

Post autor: jawel » wt kwie 15, 2008 19:40

Koledzy mają racje za podświetlenie popielniczki odpowiada żarówka zapalniczki ale nie każda trójeczka to miała ja na przykład nie miałem.W moim golfie nie było tego światłowodu i nie było miejsca na niego, chcąc mieś podświetlenie musiałem wymienić całą tą obudowę popielniczki i zapalniczki


one loVWe

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości