jak rozbroic próg aby wyciagnac dywanik tapicerki???????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DjMantis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lis 02, 2006 16:51
Lokalizacja: Szczecin

jak rozbroic próg aby wyciagnac dywanik tapicerki???????

Post autor: DjMantis » śr kwie 09, 2008 22:50

chcialbym wyciagnac dywanik tzn wykladzine pod dywanikiem aby dostac sie do golej blachy???
nie mam pojecia jak wyciaganac z progu ta wykladzine.

prosze o rady!



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » śr kwie 09, 2008 22:54

odciągnąć ten plastik przy słupku, np od strony pasażera pod schowkiem (ja poluzowałem schowek bo plastik nie chciał wyjść), potem do góry trzymając za listwę tą na progu i się rozłączy, potem listwę na progu do góry, powoli żeby nie urwać zaczepów, u mnie poszło dzisiaj rozbierałem bo mam mokro od strony pasażera


[b]148KM/326Nm[/b]

DjMantis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lis 02, 2006 16:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DjMantis » czw kwie 10, 2008 01:23

Oli pisze:u mnie poszło dzisiaj rozbierałem bo mam mokro od strony pasażera
mam ten sam problem ...

podobno moze to tez byc cos zwiazane z folia ktora jest pod tapicerka drzwi - moze byc niedokladnie doklejona i leje sie szybie do srodka... hmmm ale jutro zaczybnam dzialac i mam nadzieje ze mi sie uda doprowadzic autko od suchosci :))))


aha i napisz Kolego jak Ci poszlo - czy naprawiles przypadlosc

pozdraiwam
Ostatnio zmieniony czw kwie 10, 2008 01:24 przez DjMantis, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
el_tommo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 14:05
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: el_tommo » czw kwie 10, 2008 08:05

Jak jest woda z przodu od strony pasażera to proponuję sprawdzić poprawność montażu filtra kabinowego, bo źle zamontowana obudowa filtra powoduje dostawanie się wody do środka.

Pozdrawiam!


Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » czw kwie 10, 2008 10:56

el_tommo pisze:Jak jest woda z przodu od strony pasażera to proponuję sprawdzić poprawność montażu filtra kabinowego, bo źle zamontowana obudowa filtra powoduje dostawanie się wody do środka.

Pozdrawiam!
tak jak mówisz u mnie jest pęknięty ten plastik co się odkręca żeby dostać się do filtra, zamówiłem w aso nowy bo za 25zeta nie warto się bawić w doklejanie, u mnie woda była na (filtr kabinowy w jednym miejscu mokry, i zauważyłem że woda wycieka przez nawiew na nogi od strony pasażera) a efekt, na razie farelka chodzi na maksa
Ostatnio zmieniony czw kwie 10, 2008 10:57 przez Oli, łącznie zmieniany 1 raz.



DjMantis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lis 02, 2006 16:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DjMantis » czw kwie 10, 2008 10:57

no wlasnie kolego sprawdzalem filtr kabinowy i jest suchutki...
specjalnie odkrecilem obudowe zeby sprawdzic czy przypadkiem nie ma tam wody.ale jednak to nie to.
dizisaj rozkrece tapicerke drzwi bo moze folia jest zle lub niestarannie przyklejona i dlatego sie leje do srodka .
dam znac wieczorem ale czekam na dalsze propozycje bo moze jendak to nie to a przy okazji wieczorem zobaczylbym tez inne rzeczy,

czekam na Panowie napomoc.
z gory dizeki !



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości