Glosny silnik po dodaniu gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pt kwie 04, 2008 13:49

a pompa nie spocona ? może nawet nie padają jej łopatki a łożysko ... :bigok:


TDPower

Awatar użytkownika
idzix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:15
Lokalizacja: Bielawa
Kontakt:

Post autor: idzix » pt kwie 04, 2008 14:31

a mozesz mi przyblizyc gdzie ta pompa sie znajduje ??


ALBO VW ALBO NIC:))) szoszor króluje:D

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pt kwie 04, 2008 14:59

Pompę wody masz pod alternatorem na dole silnika. Idą od niej węże.



Awatar użytkownika
idzix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:15
Lokalizacja: Bielawa
Kontakt:

to nie pompa

Post autor: idzix » sob kwie 05, 2008 11:15

to nie pompa jest sprawna włozyłem inna jest to samo wiec co to moze byc ?? jakies inne sugestie ?

[ Dodano: 08 Kwi 2008 16:37 ]
no panowie mam wiesci co do mojego problemu wiec mechanik który wymieniał rozrzad spierdzielił robote i sie wszystko porozpadało poprostu według niego nie wiedział ze sie ustawia znaki i klekło koles popłynoł 1100zł za kupno innego silnika + robota włozenie tego oczywiscie w innym zakładzie wybranym przezemnie no i to on wykluczał rozrzad ze to nie od tego sprawdzał niby jest ok wszystko widocznie sie domyslił :) ze *#cenzura#* hehhe jak koles z innego zakladu zobaczyl to to sie zapytał który to debil robił :) i to na tyle wszystkim tym którzy chcieli mi tu pomóc z góry dziekuje :pub:

[ Dodano: 08 Kwi 2008 16:40 ]
no panowie mam wiesci co do mojego problemu wiec mechanik który wymieniał rozrzad spierdzielił robote i sie wszystko porozpadało poprostu według niego nie wiedział ze sie ustawia znaki i klekło koles popłynoł 1100zł za kupno innego silnika + robota włozenie tego oczywiscie w innym zakładzie wybranym przezemnie no i to on wykluczał rozrzad ze to nie od tego sprawdzał niby jest ok wszystko widocznie sie domyslił ze ******* hehhe jak koles z innego zakladu zobaczyl to to sie zapytał który to debil robił i to na tyle wszystkim tym którzy chcieli mi tu pomóc z góry dziekuje


ALBO VW ALBO NIC:))) szoszor króluje:D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości