MC PHerson

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hamatro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 06, 2005 23:19
Lokalizacja: Janików

MC PHerson

Post autor: hamatro » wt wrz 20, 2005 22:23

Witam Klubowiczów. Mam pytanie. Czy Wkladka gumowa z Mc Phersona ma sie tylko obracac czy ma sie tez ruszac na boki? Pozdrawiam i prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony ndz gru 09, 2007 12:50 przez hamatro, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt wrz 20, 2005 22:33

Ruszać się musi bo to jest zawieszenie kinetyczne.


Black

hamatro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 06, 2005 23:19
Lokalizacja: Janików

Post autor: hamatro » wt wrz 20, 2005 22:47

Dziekuje za odpowiedz. Mam taki problem ze jak sie zaglada pod maske to jedna kolumna wystaje duzo wiecej z gniazda niz druga (pojazd stoi na rownym podlozu). Dlatego rozebralem jedna (ta co wyzej wystawala bo myslalem ze zerwalo gumy). Ale po ogledzinach wyglada na zdrowa. Co to moze byc?



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt wrz 20, 2005 22:59

A koła masz prosto czy skręcone.
Jak będziesz słyszał, że Ci zawieszenie z przodu puka to znaczy, że mogą być wybite, również wtedy mogą być do luftu amory.Kiedy ostatni raz były wymieniane?


Black

hamatro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 06, 2005 23:19
Lokalizacja: Janików

Post autor: hamatro » wt wrz 20, 2005 23:06

Sa prosto. Kiedy byly wymieniane to nie mam pojeci bo niedawno go kupilem ale z tego co zdoalem zaobserwowac to nie bija. Probowalem podczas jazdy jak i na stojaco bralem za blotnik i machalem nim gora dol i wyglada na wszystko ok

[ Dodano: Wto Wrz 20, 2005 23:07 ]
Sa prosto. Kiedy byly wymieniane to nie mam pojeci bo niedawno go kupilem ale z tego co zdoalem zaobserwowac to nie bija (nie pukaja). Probowalem podczas jazdy jak i na stojaco bralem za blotnik i machalem nim gora dol i wyglada na wszystko ok

[ Dodano: Wto Wrz 20, 2005 23:15 ]
Sa prosto. Kiedy byly wymieniane to nie mam pojeci bo niedawno go kupilem ale z tego co zdoalem zaobserwowac to nie bija (nie pukaja). Probowalem podczas jazdy jak i na stojaco bralem za blotnik i machalem nim gora dol i wyglada na wszystko ok



kakus4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 26, 2007 22:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kakus4 » ndz gru 09, 2007 02:15

Witam
Mam vw vento i wymieniałem amorki z przodu, włożyłem tak samo jak stare ale wystaja mi łożyska zwrotne z kolumny bradziej niz normalnie, które też wymieniałem z poduchami. Kiedy podniosę autko i złape za koło to wszystko się trzesie tak jakby góra była nie skręcona ale jest dokrecone wszystko. Może być ze zle wlozylem poduszke, czy brakuje co jeszcze?? Pomocy!?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości