LEDy do każdego auta, światła dzienneNSSC/SERWIS ELEKTRONIKI

Tutaj znajdują się specjalne komercyjne oferty sprzedaży wybranych części i aut prowadzonych przez firmy bądź użytkowników forum.

Moderatorzy: QQxQ, Adek99, Borys

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Viteq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 09, 2007 18:57
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Viteq » pn mar 17, 2008 22:19

ojoj... czyżby jakiś problem z trwałością pajączka?


Abre los ojos....

[img]http://images44.fotosik.pl/112/14cebc634ee6b3bf.jpg[/img]

Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » pn mar 17, 2008 23:07

Viteq pisze:ojoj... czyżby jakiś problem z trwałością pajączka?
Viteq, juz pare lat pracuje w firmie produkującej duze ilosci elektroniki i nigdy nie ma tak, zeby wszystkie produkty przetrwały lata bez usterki i tak jest z kazdym urządzeniem. Zawsze jest jakis mały procent, w którym wczesniej czy pozniej cos nawali. Najwazniejsze, żeby ten procent był jak najmniejszy i tak tez jest w tym przypadku.
Ze swojej strony moge zapewnic, ze pomoge rozwiazac kazdy problem, wiec jak cos nie tak z pajączkiem to proszę pisać na priv lub na maila.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

piitt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 07, 2007 13:32
Lokalizacja: Okolice Torunia

Post autor: piitt » śr mar 19, 2008 13:15

Pająk doszedł, tak jak wszyscy pisz, pieczołowicie zapakowany (w styropianie). Montaż był dość prosty, wszystko zajęło ok 30 min. Czytając posty w tym wątku spodziewałem się, że podświetlenie będzie całkiem niezłe, ale po włączeniu świateł w nocy efekt był o wiele lepszy niż się tego spodziewałem, naprawdę extra. Dobra robota.
Zdjęcia niestety z komórki, dlatego sorki za jakość. Ale one nie oddają nawet w małym stopniu efektu na żywo. Obrazek Obrazek



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw mar 20, 2008 09:40

ludzie dogadujcie się na pw bo sie śmietnik powoli tu robi to jest dział fotoporad a nie kramik



jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » pt mar 21, 2008 13:12

jestem kolejnym który zakupił ów podswietlenie... i moge tylko potwirdzic opinie kolegów. przesyłka super zapakowana, montaz ok 30 -40 min łacznie z rozebraniem i ponownym zamonotwaniem panela i co wazne nie trzeba całkowicie wyjmowac panela wystarczy wykrecic srubki odpiac przewod zasilania odchylic palel, włozyc, przykleic i gra :) no i ten efekt:)



prezes78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 03, 2005 11:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: prezes78 » pn mar 24, 2008 00:00

Ja rowniez mam juz zamontowanego "pajaka". Tak samo jak pozostale osoby, otrzymalem solidnie zapakowana paczke, a zamontowany "pajak" swieci zdecydowanie mocniej niz sie spodziewalem!



Awatar użytkownika
tomkof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 10, 2008 17:08
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: tomkof » śr mar 26, 2008 01:26

Witam.
Własnie zamontowałem "pająka" w moim golfie i powiem szczerze ze efekt jest powalający. Wcześniej sam kombinowałem ale nie było takiego efektu.
POLECAM każdemu bo montaż jest banalny a wygląd podświetlenia zaje...sty.
Obrazek



Ludvik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 11, 2008 23:38
Lokalizacja: Piła/Truskolasy

Post autor: Ludvik » śr mar 26, 2008 21:53

no i ja też jestem kolejnym zadowolonym posiadaczem pajączka wsadziłem go do swojego Polo był mały problem bo jest trochę inaczej niż w Golfach ale efekt jest ten sam COŚ PIĘKNEGO brawa dla tego pana pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Vito Corleone
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 26, 2006 23:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Vito Corleone » pn mar 31, 2008 06:58

Potwierdzam, pajączki są super, montaż prosty, efekt b dobry!


My spirit you cannot breeaaak!

Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: feniks » pn mar 31, 2008 20:52

Również potwierdzam super efekt, b. prosty montaz gorąco polecam !!!
Obrazek
(sorki za jakośc - tel.)
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2008 20:52 przez feniks, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
e2rdd23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: śr lut 27, 2008 16:27
Lokalizacja: Koszalin

Podświetlenie

Post autor: e2rdd23 » wt kwie 01, 2008 19:26

Witam wszystkich

Kupilem od naszego kolegi podswietlenie nawiewow do MK3 i musze go pochwalic za uczciwosc i za to podswietlenie bo swietnie wymyslil ten schemacik sobie i genijalnie prosty montaz a jak by ktos mial naprawde dwie lewe raczki to instrukcja jak dla dzieciaka jest zalaczona goraco polecam jego produkt a i zalaczam zdiecia z mojego autka (moze nie sa za ladne ale sa) Obrazek Obrazek

[ Dodano: 01 Kwi 2008 19:35 ]
witajcie ja kupilem od naszego kolegi podswietlenie tych nawiewow i musze powiedziec ze swietnie sobie wymyslil ten schemacik i co najwazniejsze jest bardzo uczciwy a i jak by ktos mial 2 lewe raczki to i tak sobie poradzi z montazem bo jest zalaczona instrukcja montazu i nawet dziecko to zxamontuje banalnie proste polecam goraco
A zalaczam zdiecia z mojego autka jak to wyglada (nie sa za ladne ale sa)

Obrazek Obrazek

[ Dodano: 01 Kwi 2008 19:36 ]
witajcie ja kupilem od naszego kolegi podswietlenie tych nawiewow i musze powiedziec ze swietnie sobie wymyslil ten schemacik i co najwazniejsze jest bardzo uczciwy a i jak by ktos mial 2 lewe raczki to i tak sobie poradzi z montazem bo jest zalaczona instrukcja montazu i nawet dziecko to zxamontuje banalnie proste polecam goraco

[ Dodano: 01 Kwi 2008 19:46 ]
witajcie ja kupilem od naszego kolegi podswietlenie tych nawiewow i musze powiedziec ze swietnie sobie wymyslil ten schemacik i co najwazniejsze jest bardzo uczciwy a i jak by ktos mial 2 lewe raczki to i tak sobie poradzi z montazem bo jest zalaczona instrukcja montazu i nawet dziecko to zxamontuje banalnie proste polecam goraco



Awatar użytkownika
TommyVW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: wt lis 14, 2006 00:03
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: TommyVW » wt kwie 01, 2008 19:48

Tez musze pochwalic.wszystko dziala OK i nie ma z niczym problemu


my mk3
http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?p=329634&highlight=#329634

tomaszkowal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 28, 2007 13:59
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: tomaszkowal » śr kwie 02, 2008 18:11

achamerski, Czesc chciałbym zamówić 2 sztuki tych podświetleń nawiewów.


tomaszkowal

Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » śr kwie 02, 2008 20:31

Ja dziś dostałem przesyłkę i jest super zapakowana, nie ma opcji, żeby się coś uszkodziło :bajer:
Także na razie mega plus za opakowanie, a w piątek biorę się za montaż :bigok:


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty specjalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości