mokro pod silnikiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

mokro pod silnikiem

Post autor: fix123 » wt kwie 01, 2008 19:17

koledzy mam pytanie zauważyłem że od miski olejowej jakby tak uszczelke czerowną wywaliło lekko tzn olej jest na tej misce ale nie leci jakoś tak żebym plamy zostawiał na asfalcie oraz zeby mi silnik brał olej czy jest czym się przejmować czy lepiej to rozebrać? no i tak samo jest w okolicy skrzyni biegów.?



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » wt kwie 01, 2008 19:46

fix123 pisze:na asfalcie oraz zeby mi silnik brał olej czy jest czym się przejmować czy lepiej to rozebrać? no i tak samo jest w okolicy skrzyni biegów.?

zaczyna sie pocic. Jezeli nie ma duzych wyciekow, tzn nie kapie na chodnik, to masz troche czasu na wymiane uszczelek. Moze do konca sie pocic uszczelka, ale moze i zaraz zaczac leciec z niej. Moj silnik sie poci troszeczke, pod pokrywa zaworow, ale na razie mam wazniejsze sprawy niz ta uszczelka. :chytry:



fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: fix123 » wt kwie 01, 2008 20:45

Mis pisze:
fix123 pisze:na asfalcie oraz zeby mi silnik brał olej czy jest czym się przejmować czy lepiej to rozebrać? no i tak samo jest w okolicy skrzyni biegów.?

zaczyna sie pocic. Jezeli nie ma duzych wyciekow, tzn nie kapie na chodnik, to masz troche czasu na wymiane uszczelek. Moze do konca sie pocic uszczelka, ale moze i zaraz zaczac leciec z niej. Moj silnik sie poci troszeczke, pod pokrywa zaworow, ale na razie mam wazniejsze sprawy niz ta uszczelka. :chytry:
dużo jest zabawy aby wymienć tą uszczelką pod miską??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 347 gości