Mk2 zużyte membrany w parowniku?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Mk2 zużyte membrany w parowniku?

Post autor: Ryś Stepowy » pn wrz 19, 2005 09:42

Witam! Mam pytanie: jak objawia sie zużycie bądź uszkodzenie membran w parowniku? Ja podejrzewam własnie je bo gaz mam ok 2 lata i dotej pory nie było z nim żadnych problemów, trzy miesiące temu wymieniłem filtr gazu. a od tygodnia mam taki problem że auto jak jest ciepłe czasem kiepsko zapala, a jak zapali po szybkim dodaniu "gazu"jakby chodziło na 3 cylindry, świece ok, kable ok. Co to może być?
Ostatnio zmieniony pn wrz 19, 2005 12:48 przez Ryś Stepowy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » pn wrz 19, 2005 12:33

a jaki przebieg na gazie???

Jak nie trzyma składu to membrany..Dobry diagnosta to oceni.......podjedznajlepiej...


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Post autor: Ryś Stepowy » pn wrz 19, 2005 12:50

Na gazie przejechane jest 35 000 km



Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pn wrz 19, 2005 17:09

Eeee... to na pewno nie membrany. Membrany padną Ci po 100 000 i też nie wiadomo czy na pewno. Zależy od tego czy odpalasz na gazie czy na benzynie itp. Ja bym obstawiał rozregulowaną instalację. Jedź do gazowników i niech Cię podłączą do komputera i ustawią.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości