Ogrzewanie słabo grzeje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2357
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » pt mar 28, 2008 19:38

raf1al,
dokładnie kolego do odpowietrzenia układu chłodzenia są specjalne zaworki na góże a przy VW niema chłodnicy tak dokładnie kolego zostawić go na chwile załączonego i jest git!! poto jest ta chuda rórka żeby odpowietrzyć układ co idzie do zbiorniczka wyrównawczegożeby odpowietrzyć chłodnice niewiem jak to sie fachowo nazywa ale bynajmiej ja tak mam i niemam żadnego problemu z tym. Niechce sie znikim kłócić że jest tak czy inaczej ale ja w swoim mam tak jak pisze niewiem jak innie powodzena fwchowcy :bigok:

[ Dodano: 28 Mar 2008 18:44 ]
A szczegulnie nagrzewnica....

ona sie sama odpowietrzy niewiem jak ty to robisz :green_fuck: gdzy gdy podniesie sie tępetatóra to wszystkie terostaty sie otwierają i jes peły obiek i sie sam wyrówna poziom wody wiem bo robie przytym dokładnie przy swoim VW i ja niedaje swojego autka do mechanika tylko przynim robie i kupiłem sobie książke VW i tam pisze co i jak czeba rodzić i to co ja sobie zrobie to jestem pewny na 100% że to działa i będzie słóżyć wiela następnych lat :bigok: :bigok:
Ostatnio zmieniony pt mar 28, 2008 19:39 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.


LEŚNY PRZYTULAS

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 223 gości