Poduszki na amortyzatorze!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adrian228
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 12:50
Lokalizacja: Mielec

Poduszki na amortyzatorze!!!

Post autor: adrian228 » czw mar 20, 2008 10:08

Witam! Mam pytanie
1.Czy poduszki na amortyzatorach sa z z tyłu takie same czy sa inne i czy sa wogóle.
2.Czy tuleja na wachaczu tylnim jest jedna czy jest wiecej gdy wumieniam tyleje to co jeszcze trzeba wymieni aby nie stukało.

Pozdrawiam



vwgolf fan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 12:49
Lokalizacja: zgorzelec

Re: Poduszki na amortyzatorze!!!

Post autor: vwgolf fan » czw mar 20, 2008 10:21

adrian228 pisze:Witam! Mam pytanie
1.Czy poduszki na amortyzatorach sa z z tyłu takie same czy sa inne i czy sa wogóle.
2.Czy tuleja na wachaczu tylnim jest jedna czy jest wiecej gdy wumieniam tyleje to co jeszcze trzeba wymieni aby nie stukało.

Pozdrawiam
ad.1 Z tyłu masz inne poduszki niż z przodu. jesli chodzi o MK3 to podejdą takie:
http://moto.allegro.pl/item326952300_po ... t_4sz.html

ad.2 z tyłu jest belka i są tam 2 tuleje - jedna na stronę. np. taka:

http://moto.allegro.pl/item328204331_tu ... o_c56.html



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » czw mar 20, 2008 10:24

jeśli chodzi o poduszki to nie za bardzo kumam o co Ci chodzi , sa takie same w prawym jak i w lewym amorku u góry , a tylna belka ma u Ciebie dwie tuleje met-gumowe , po jednej na strone , więcej tam nic nie ma , a co do stukania to zobacz czy nie bije Ci tłumik gdzieś o tylną belke , bo tak sie czasem dzieje



adrian228
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 12:50
Lokalizacja: Mielec

Post autor: adrian228 » czw mar 20, 2008 10:35

CHodziło mi o poduszki czy sa z produ takie same jak z tyłu czy inne ale widze ze sa inne i nie wiedziałem ze sa po 2 na strone z góry dzieki za odpowiedz!

[ Dodano: 22 Mar 2008 16:28 ]
Bylem u mechanika i kazał mi kupic tuleje do tyłu ja jedna strone po 2 sztuki to ja juz nie wiem ile kupic wczesniej ktos pisał ze jest jedna na jedna strone, Prosze niech ktos napisze ile wkoncu jest i jakie sa bo sam zglupiałem :crazy:

[ Dodano: 22 Mar 2008 16:32 ]
Bylem u mechanika i kazał mi kupic tuleje do tyłu ja jedna strone po 2 sztuki to ja juz nie wiem ile kupic wczesniej ktos pisał ze jest jedna na jedna strone, Prosze niech ktos napisze ile wkoncu jest i jakie sa bo sam zglupiałem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości