PowerBass ES-10DS-D2 + signat ram 3??czy to dobry zestaw??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

PowerBass ES-10DS-D2 + signat ram 3??czy to dobry zestaw??

Post autor: slimak20 » sob mar 15, 2008 12:08

witam- chce zakupic wyzej wymieniony zestaw. Co o nim sadzicie?? czy bass bedzie gleboki z tego powerbassa?? czy ten wzmacniacz wystarczy do napedzenia tego suba?? a moze ktos ma ten glosnik w swoim aucie?? jesli tak napiszcie jak to gra i pod jakim wzmakiem chodzi??


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob mar 15, 2008 13:23

Nie mam tego suba ale .......wzmacniacz sobie poradzi na bank ,tylko martwią mnie twoje oczekiwania co do "głębokości" tego basu . Ten głośnik należy do "jakościowych" głośników ,a z twojego opisu wynika ,że potrzebujesz "masakratora" schodzącego do piekieł .....takie odniosłem wrażenie ,może mylne ..........no właśnie napisz na czym Ci zależy (SPL , czy raczej "gra" ).



PS: It08 w MK2 robi robotę ,a taki 500w potwór ma nie zrobić?



Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » sob mar 15, 2008 14:12

Oj zrobi zamieszania w twoim aucie. W tej cenie jest to bardzo dobry wzmak, można by się było pokusić o mocniejszy. Odnośnie spl suba to nie jest demonem lecz w mk2 to w zupełności wystarczy ;) za to jest precyzyjny. Dobra konfiguracja.



Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » sob mar 15, 2008 15:49

To bedzie gralo w mk III. Hmmm-dobre pytanie:)Zalezy mi napewno na jakosci tego basu - czyli rozumiem ze on nie schodzi nisko?? na przyklad w porownaniu z powerbassem m-12??? wczesniej mialem laznara max 12 i on robil duza zadyme, tylko ze jakosc dziwieku byla kiepska!! chodzi mi o jak najwiekszy kompromis miedzy jakoscia dzwieku a jego moca.......i nie wiem czy ten glosnik bedzie to spelnial??? bedzie gral pod radiem jvc sh99r i 2 zestawami odseparowoanymi helix dark blue


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob mar 15, 2008 21:25

Nie można porównać 12" i 10" ,bo zawsze 12 zejdzie niżej ......w tej samej kategorii cenowej oczywiście . Jeśli od 12 Maxa bolała cię głowa(wcale mnie to nie dziwi) ,to ten PB zagra* o 3 nieba lepiej .


granie* >to "to" czego Max nie umie


PS: jeśli ma być głośno ,nisko i masować klatę ,a na dodatek bas ma mieć "jakość" to polecam PBM12 w BR



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości