jakie oznaczenie silnika??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

miki śrem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 20:14
Lokalizacja: śrem
Kontakt:

jakie oznaczenie silnika??

Post autor: miki śrem » wt mar 04, 2008 19:34

witam mam takie pytanie kupiłem golfa 1.6 z 98r ale niewiem jakie dokładnie ma oznaczenie silnika i jaka to wersja golfa jest dosyć dobrze wyposarzony bo ma 4xpoduszki powietrzne,wspomaganie kier ,ABS, klimatyzcja manual,elektryczne szyby,l elektr usterka oraz podgrzewane lusterka,regulaja kierownicy w dwóch płaszczyznach,centralny zamek z domykaniem szyb i kilka jeszcze bajerów może mi ktoś podpowiedzieć bardzo mało wiem na temat golfów poniewarz to jest mój pierwszy golf:)



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt mar 04, 2008 20:26

Oznaczeń szukamy tu: Obrazek



Awatar użytkownika
jurii21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt paź 26, 2007 22:51
Lokalizacja: Dąbrowy
Kontakt:

Re: jakie oznaczenie silnika??

Post autor: jurii21 » wt mar 04, 2008 20:47

miki śrem pisze:witam mam takie pytanie kupiłem golfa 1.6 z 98r ale niewiem jakie dokładnie ma oznaczenie silnika i jaka to wersja golfa jest dosyć dobrze wyposarzony bo ma 4xpoduszki powietrzne,wspomaganie kier ,ABS, klimatyzcja manual,elektryczne szyby,l elektr usterka oraz podgrzewane lusterka,regulaja kierownicy w dwóch płaszczyznach,centralny zamek z domykaniem szyb i kilka jeszcze bajerów może mi ktoś podpowiedzieć bardzo mało wiem na temat golfów poniewarz to jest mój pierwszy golf:)
jest to AKL lub AEH a co do wyposarzenia to normal


Maciek

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » wt mar 04, 2008 20:47

pod wykładziną bagażnika masz nalepe. Na niej znajdziesz symbol silnika i kody wyposażenia. nalepa też jest w książce serwisowej, jeśli posiadasz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 302 gości