[MK 4] Trzeszczenie zawieszenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

robas_z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 08, 2005 22:37
Lokalizacja: Tychy

[MK 4] Trzeszczenie zawieszenia

Post autor: robas_z » ndz sie 21, 2005 21:01

Witam
Jak w temacie, cholernie trzeszczy stabilizator ocierający o gumki mocujące go do belki.
Jak samochodem lekko zabuja, to nie można wytrzymać.
Gumki są nowe, ale nic nie pomogło, jak posmarowałem wazeliną było jeszcze gorzej.
Może ktoś miał podobny przypadek, chętnie bym się tego trzeszczenia pozbył.
Tym bardziej, że ostatnio słyszałem to samo u skody przejeżdżającej obok mnie.
Dzięki za wszelką pomoc



robas_z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 08, 2005 22:37
Lokalizacja: Tychy

Post autor: robas_z » wt sie 30, 2005 21:22

Dzieki za odp. ale ja jestem pewien, ze to wlasnie z tych gumek, bo jak sie spsika wd40, to na 10 minut przestaje :) a potem znowu wraca.



Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » czw wrz 08, 2005 11:14

U mnie w moim mkIV jest takie samo skrzypienie. Byłem u mechanika w serwisie i powiedział mi, że to silentblocki. U mnie akurat są to przednie silentlocki- jest ich z przodu 4 sztuki (koszt to ok. 18 zł./szt. za jeden rodzaj + ok. 22 zł./szt. za drugi rodzaj.) w sumie ok. 100 zł. za silentblocki + 100 zł. za wymianę.
Wychodzi w sumie trochę kasy, ale wiem, co przeżywasz- do tego się nie da przyzwyczaić!!! Dla mnie 200 zł. to nie taki duży wydatek w porównaniu do tego, co przeżywam przy wjechaniu w każdą mniejszą nierówność (o większej nierówności już nie wspomnę) !

Sam jeszcze tego nie wymieniałem, ale szybko się do tego przymierzam, bo już tak mnie te skrzypienie denerwuje :)

Pozdrawiam.
p.s. mam nadzieję, że trochę pomogłem- jeśli tak, to możesz zaznaczyć "pomógł"- byłaby to moja pierwsza pomoc na forum ;)


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 480 gości