Problem ze skzynia biegów lub linkami.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Jonas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: śr sie 29, 2007 23:08
Lokalizacja: z domu

Problem ze skzynia biegów lub linkami.

Post autor: Jonas » wt lut 19, 2008 18:45

Mam takie pytanie...byłem dzisiaj swoim golfem w serwisie VW aby swierdzono mi z jakiego powodu cięzko wchodzi 1 i 5, (haczy) i przy włączeniu wstecznego czasem szarpnie. Otóż powiedziano mi, ze jest to wina skrzywionych linek cięgna, i wymiana tego nie jest taka tania bo niby za jedna taką linke musiałbym zapłacic ok. 300zł. I czy według was jest w ogóle cos takiego mozliwe? ze sa skrzywione linki cięgna i mogą powodowac takie problemy? Co o tym sądzicie?? Z góry dzieki za odp. :pub:



iggypl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob lis 17, 2007 15:48
Lokalizacja: Poznań - Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Problem ze skzynia biegów lub linkami.

Post autor: iggypl » wt lut 19, 2008 19:46

Jonas pisze:Mam takie pytanie...byłem dzisiaj swoim golfem w serwisie VW aby swierdzono mi z jakiego powodu cięzko wchodzi 1 i 5, (haczy) i przy włączeniu wstecznego czasem szarpnie. Otóż powiedziano mi, ze jest to wina skrzywionych linek cięgna, i wymiana tego nie jest taka tania bo niby za jedna taką linke musiałbym zapłacic ok. 300zł. I czy według was jest w ogóle cos takiego mozliwe? ze sa skrzywione linki cięgna i mogą powodowac takie problemy? Co o tym sądzicie?? Z góry dzieki za odp. :pub:
Witam nie wiem jakie twoje auto ma przeszlosc ale jezeli mialo powaznego dzwona to calkiem mozliwe. Pozostaje ci jeszcze ewentualnie sprobowac wyregulować recznie na śrubach



Jonas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: śr sie 29, 2007 23:08
Lokalizacja: z domu

Post autor: Jonas » wt lut 19, 2008 21:06

O przeszłosci tego samochodu nic mi nie wiadomo, bo jest to auto sprowadzone! :bigok: O poważnym dzwonie tez nic nie wiem, uderzony był(dowodem tego jest inny odcień malowanego błotnika z prawej strony), to jest pewne ale jak bardzo to nie wiem! Regulacja na śrubach nic nie dała tak więc zostawiłem diagnoze serwisowi. Jak macie jeszcze jakies pomysły to piszcie. :grin:



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt lut 19, 2008 21:26

Jonas pisze:Co o tym sądzicie??
że to nie wina cięgna tylko regulacji na zabieraku http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... t=#1567956



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości