Pierburg 2e2 rozmontowałem :-(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 13, 2008 17:19

membranki sa w zestawie naprawczym, bez problemu na allegro, tyle że zestaw troche kosztuje a potrzebne sa tylko te 2 membranki. Jeśli masz pęknięte weź kawałek gumy z dętki i póki co zaślep otwór pod membraną. O której śróbce piszesz? Tej od góry wkręcanej w rurkę? przez korek w obudowie filtra?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

kogan77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 15:18
Lokalizacja: Poznań/Mogilno

Post autor: kogan77 » śr lut 13, 2008 21:20

Tak - właśnie o tej śrubce mówię.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 13, 2008 21:28

Gaźniczek po przejściach masz, wykręć tą całą rurkę razem ze śróba na szrocie gdzieś


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

kogan77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 15:18
Lokalizacja: Poznań/Mogilno

Post autor: kogan77 » czw lut 14, 2008 08:18

A no dorobiłem ze zwykłej śruby z ciasnym gwintem, co by po gwincie nie zasysał. Całość sprawdziłem dmuchając pod ciśnieniem z kompresora i jest ok.

Tak właśnie myslałem, że membrana w ofercie tego sklepu, to to samo co "przepona" :grin:
Myślę, że zakupię cały komplecik naprawczy + membranki, aby mieć procentowo więcej spokoju na przyszłość :grin: To i tak mniejszy wydatek, niz nowy/używany gaźnik, w którym i tak pewnie musiałbym cos wymienić.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 389 gości